OTKRIVAMO: Kako nas sve varaju s cijenom, kvalitetom, ali čak i kvantitetom goriva!

OTKRIVAMO: Kako nas sve varaju s cijenom, kvalitetom, ali čak i kvantitetom goriva!

I ja sam sipao na jednoj pumpi u Srebreniku (necemo reci kojoj)benzin za motor, i tako u kanister od 5l, stalo 6.3...I ja kazem ovom sto radi, ajd da malo kradete,ali na 5 l ukrasti 1.3 litra, to nije normalno!!!Kaze covjek,nije do mene...tako su ga namjestili...:icon_mad: Zbog ovakvih stvarni ja sipam na OMV-u, jer koliko pise, toliko je i nasuto (provjereno)!:cool:
 
Član
ma to se uvijek znalo da se krade,neko vise neko manje..pa stoga ako nismo sigurno ko vise krade..treba tocit u svakog pomalo...ako mjesecno tocimo 5 puta onda trebamo na razlicitim pumpama..pa nek nam svako pomalo ukrade...bolje i to , ako nismo sigurni ko najvise krade,nego da jednom od njih konstantno punimo djep..
 

rs6

Član
meni se omv na podrucju srebrenika najlosije pokaz'o, a INA najbolje.

na podrucju sarajeva SELEX vrh !!!
 
Član
mokeBass je napisao(la):
potpisujem ovu pricu, ja sam jednom nasuo 30maraka u kanister od 10l... radi se o energopetrolu prije rimskog mosta... gledam ja u onog covjeka sto sipa, reko vidi proguta 30maraka kansiter, on se sav pocrveni...

I kazu nije moguce nasutu 2 l u bocu od 1 l.Ko kaze.U BiH taj fenomen je svakodnevnica :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
potpisujem ovu pricu, ja sam jednom nasuo 30maraka u kanister od 10l... radi se o energopetrolu prije rimskog mosta... gledam ja u onog covjeka sto sipa, reko vidi proguta 30maraka kansiter, on se sav pocrveni...

I kazu nije moguce nasutu 2 l u bocu od 1 l.Ko kaze.U BiH taj fenomen je svakodnevnica :lol:

ma kompresuju tecnost pa vise stane:lol:
 
Član
GTI FAN dobra ti ova :lol::cool:

Emire gdje si sipo to u srebreniku pisite odma nazive benzinskih ko je imao kakvo negativno iskustvo izbjegavati odmah takve ;)
 
tvrdoglavi je napisao(la):
inspekcije su najveci sljam ovog drustva,ni politicari im nisu ravni,sve i jedan inspektor bi dobio otkaz da se ja pitam :icon_mad:

ma jel, a kad se kaze dajte inspektorima pristojnu platu, onda samo pocnete kukati kako oni nista ne rade i zive od budzeta. kad ih ministri posalju na zadatak da pune budzet bilo kakvim kaznama onda su opet inspektori sljam a politicari niposto.. kad im neki seljacina u nekoj zabiti pocne prijetiti šakama i oruzjem, onda kazete nisu bolje ni zasluzili nasli da kaznjavaju obicnog malog covjek.. cc
 
Član
Death_beat je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
inspekcije su najveci sljam ovog drustva,ni politicari im nisu ravni,sve i jedan inspektor bi dobio otkaz da se ja pitam :icon_mad:

ma jel, a kad se kaze dajte inspektorima pristojnu platu, onda samo pocnete kukati kako oni nista ne rade i zive od budzeta. kad ih ministri posalju na zadatak da pune budzet bilo kakvim kaznama onda su opet inspektori sljam a politicari niposto.. kad im neki seljacina u nekoj zabiti pocne prijetiti šakama i oruzjem, onda kazete nisu bolje ni zasluzili nasli da kaznjavaju obicnog malog covjek.. cc

ko ti je inspektor u familiji:icon_rolleyes:








:lol::lol::lol:


zezam...upravu si, kad rade posao pa oderu nekog, ne valjaju, bla bla, pokusavaju ih podmitit... kad ne rade onda su jos gori...
 
Legend
ja sam i vise nego siguran da se sve to desava, jer nema apsolutno nikakve kontrole, moze im se..
 
Nikad nisam sipao na privatnim pumpama (ovim malim), samo OMV i PETROL, nikad nisam primjetio da sam dobio "vise" goriva nego sto moze stati, a uvijek sipam pun rezervoar.
 
Death_beat je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
inspekcije su najveci sljam ovog drustva,ni politicari im nisu ravni,sve i jedan inspektor bi dobio otkaz da se ja pitam :icon_mad:

ma jel, a kad se kaze dajte inspektorima pristojnu platu, onda samo pocnete kukati kako oni nista ne rade i zive od budzeta. kad ih ministri posalju na zadatak da pune budzet bilo kakvim kaznama onda su opet inspektori sljam a politicari niposto.. kad im neki seljacina u nekoj zabiti pocne prijetiti šakama i oruzjem, onda kazete nisu bolje ni zasluzili nasli da kaznjavaju obicnog malog covjek.. cc

on je placen da sluzi narodu....mislim da nema smisla da objasnjavam sta sve,nismo djeca :icon_rolleyes:
licno znam nekoliko poznanika koji imaju ljude u inspekciji,dadnu im na kafu i problem rijesen...opet ponavljam gladna djubrad,bitno im je samo u dzep primit :icon_mad:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/bivs...ka-kazna-i-zabrana-bavljenja-poslom/120712104
 
Aj da se ne lazemo, i vi da drzite pupme i vi bi gledali kako sto vise da zaradite, sumnjam da bi se bavili postenjem:lol::lol:

A i ovi inspektori i njima svaka marka vise dobro dodje:icon_smile: I sta se cudite, toga ima svugdje i bilo ga je oduvjek, samo je gorivo prije bilo jeftinije pa se nije ni obracala puno paznja, a danas je svaka kap zlatna, zato se i prica vise o tome.....
 
Top