Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
sibica je i dalje bijela sa primjesama plave zelene zulatne ljubicaste kako iz kojeg ugla i u kojem periodu dana :)

Boki subota ili nedelja ?
 
Član
IGY je napisao(la):
senci mozda se i sretnemo jer ja neplaniram prije 5 krenuti iz Sarajeva

bujrum IGY ;)

ide nas 5,6 auta u koloni, tako da sto nas je vise, to bolje.

a naravno kako igiju, tako i svima sretno i bujrum u kolonu. hehe :cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
senci mozda se i sretnemo jer ja neplaniram prije 5 krenuti iz Sarajeva
igy kada si odprilike u zupanji da te tu sacekam posto ja prelazim na gunju direktno iz brckog pa da se tamo nadjemo
 
Član
Evo neke liste prijavljenih sa opisima automobila medjutim cini mi se da nije potpuna.

http://prijave.ak-slavonija.hr/#prijavljeni
 
Sejo probio 13 nazalost a Tiro imao malih problema sa autom opet nažalost...to je što se tiče Street race club Sarajeva....
 
Početnik
Osvojio sam klasu 11, vremena auta su mi u trkama bila ispod 11, ali sa reakciom 11 niskih

nisam zadovoljan, experimentirao sam nesto da bi podigao snagu i zajebao (zasad), auto mi vuce dosta slabije nego 2010, gorivo koje koristim prilicno tesko gori
vade me neke druge prerade koje sam radio preko zime tako da i dalje imam vremena auta u 10

sutra cu pokusati nastelovati ovo kako treba, i izvuci vecu snagu, a ne manju. definitivno mi sve extra radi samo fali snage i ako to sredim idem 10 bez problema

nije bilo nikakvih vise posebnih vremena ni rekorda, oni koji su probili u 10 vozili su svi visokih 10
klasu 10 osvojio je covjek sa istim prezimenom kao ja, Danijel Jurisic :icon_biggrin:

sutra cu poderati i njega i klasu 10 ;) :icon_twisted: :123:
 
Član
steta sto ne mogu ici poso okupiro. HVALA repo sto si me zvao da idemo, nema veze.. svim bosancima i hercegovcima zelim srecu;);)
 
Legend
puno srece danas svima.. repo RESPECT
sutra ce da bude gusto, vjerujem da ce biti "dosta" auta niskih 10.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top