Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
Mislim da nije bila ta Corsa u Osijeku, bar ne jucer. Bole je vozio Porschea, al sjebao je nesto start u jednoj bitnoj voznji pa izletio po kratkom postupku.

Da, baš me zanimalo, puno se pričalo o toj Corsi, mislim ne sad baš o tome da će biti najbrža ili slično ali da je najbolje složena ono što sam ja vidio je perverzija...

Dario fanatik a Bole financijer to je užasna kombinacija :icon_biggrin:
 
Član
Standardno kao i svaki puta dosad' , extra bilo, brdo raje pocev' jos od petka uvecer, skoro svi prisutni su izgorili kao rakovi ali niko se nije bunio :) maltene 48h na nogama, trkanja, ispijanja i rostiljanja, ne nuzno tim redoslijedom :D meni dosta :cool:
 
Član
vidio sam da si zbunjen, namjerno sam se usutio haha, a tebe je opet tesko fulati onako bljedolikog :)
 
Početnik
Bio i mogu samo reci subota bila odlicna,danss bili do nekih -3 sata i kuci lagano..Sto se Brava tice mapirao je ga Damir Muha aka Fire iz Zagreba,momak strucnjak sto se tice vemsa,bravo na Nankang gumama vozi 10.9 bez nitra..Kako vlasnik kaze nioje ga usopio do kraja sloziti,ali kad se ojaca sve i kad panu slikovi,dok se navikne na nitro,bit ce belaja..
Malibu od Ede zlo i naopako,mislim da je publika pomrla od strana kad ga na saltanju ponese prema njima..

Bio sa trizom,duloxom i jos kakmaru ljudi,bil oje svega pijanke rostilja nepecenih cevapa,pozitivnog ispiranja mozga ma svega..imam slika i videa bruku,al odo se tusirat i odmarat ima i sutra dan..
 
Klase 16,15 i 14 Uzeli članovi Auto Kluba Slavonije
Klasu 12 Calibra team Srbija-Crvena corsa

do sada to sa 13 neznam šta je
 
http://s259.photobucket.com/albums/hh293/googy0dm/Street%20Race%20Osijek%20No6/?start=all


Link za slike sa foruma AKS
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top