OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

BHT Ovisnik
strasno izgleda,ona ce linija opet malo napraviti razdjela,mislim da ce fino leci,a vjerujem da je uzivo sigurno ljepse jer se i diskovi vide i kljesta:cool:
 
Član
ma ja sam reko nama da ce biti agresivnija sa crnim felgicama jest da je malo zatvorena al je zato strasna..:icon_eek:..nego kontam malo folije kupi pa probaj odraditi ovu crom masku u crno il cu ti ja probati u PS odraditi..i stopke malo preci foliom...ako stignem u PS odradit ti sta postavljam ovdje...;)
 
Član
Black on black, bad boy to the bone.... Ako zelis kontrast da radi kotača ne djeluje zatvoreno, stavi navlake na kočiona klješta, tipa žuta ;) moj čovjek black on black :)
 
Član
Hvala hvala:cool:

Soffa ako hoces odradi da vidimo kako bi ispalo...;)
Ja sam planirao da stavim OPC masku , ona ima crnog detalja, nije sjajna kao ova moja:icon_smile:
anhang_3_1_5228507713992651078.jpg


Bax , kljijesta su siva, nesto kao i ove hrom lajsne na njoj pa daje neki kontrast. Na slikama se ne vidi ali cu danas slikati malo detaljnije. Inace felge su dosta otvorene a i diskovi su veliki pa to bas lijepo izgleda;)
 
BHT Ovisnik
naajs,ali ja bih kljesta u crveno da bas dođe do izražaja,uz crnu boju bi leglo samo tako:cool: ili cak da narucis one brembo plastike sto se stave na kljesta,mocno izgleda,pogotovo na ovom auto,ne bi izgledalo ruzno,a izgledalo bi vece i masivnije:icon_smile: mslm da je moje ja bih to uradio:D
 
Član
E vidis to za te plastike za klijesta nije losa ideja uopste.;) Bolje je nego farbanje jer ih uvijek mogu skinuti ako ne pase uz druge felge.:icon_smile:
Gdje ima to kupiti? Ebay?
 
Član
da daa ba bi joj to sjelo oko 20 dolara je to ja mislim a bilo je i po piku...a jesi ovo ti uzeo masku od opc il je nako slika...dobro bi i ova maska sjela pravo al prvo malo eksperimentisi sa ovom..;)
 
Član
To sam ti i napisao, a na tu kombinaciju samo žuta ;)
https://www.google.ba/search?q=yellow%20brakes&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:eek:fficial&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=hr&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi
 
BHT Ovisnik
da ebay,barem sto ja znam
http://www.ebay.com/itm/3D-Brembo-Style-Racing-Disc-Brake-Caliper-Cover-4pcs-Kit-FRONT-and-REAR-RED-/281057475842?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item417054bd02&vxp=mtr

imao je to jos poneko s foruma,mislim skrabo na golfu,fino izgleda,meni uvijek nesto izleti nepredviđeno pa ne kupim,al cu se potruditi da i to uzmem dok rijesim auto,jer dosta otvara,pogotovo na otvorenim felgama:cool:
 
Top