OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

Član
e danas sam dobio pismo od Opel-a i pozivaju me da dovezem auto na reprogramiranje ECU-a.:icon_confused:
Ne pise ni zasto ni bilo sta dodatno, pise samo da je besplatno. Bas me interesuje zasto to,:icon_question: Inace meni auto sasvim normalno, i potrosnja odlicna i sve 5...;)
 
Član
Pa jaro trazi da ti objasne, tako su mene zvali kao besplatana izmjena nekog filtera pa je na kraju ispalo da su otkrili u seriji neku tvornjcku gresku pa tako pozivaju da isprave pogresku, nekakav poklopac sta ja znam... To ti je sve zbog garancije ali nemora biti nista tako
 
Član
Ma naravno da cu prvo traziti obrazlozenje. A izasla je ona iz garancije jos u aprilu mjesecu pa me sad kopka sta bi moglo da bude... Sutra ih zorom zovem:lol:
 
Član
Opis simptoma:
Pri određenim uslovima vožnje, što pokazuje i upaljena lampica skorog servisiranja vozila (SVS), problem regulacije ubrizgavanja goriva može dovesti do znatnog smanjenja snage motora i potencijalno uzrokovati oštećenja motora.
Uzrok:
Dizna za dizel, slučajno blokirana u otvorenom položaju, uzrokuje aktiviranje svjetla upozorenja SVS.
Opseg:
Insignia - God. mod. 2009 - 2011
Napomena:
Ova prepravka 13-R-025 zamjenjuje prethodno prekinut program zadovoljstava kupaca 12-R-048 'Insignia - kalibracija ECM-a'.
Ove upute odnose se na modele godine 2009 do 2011 i čine 1. fazu, a model godine 2012 bit će naknadno obrađen u posebnoj fazi!
 
Član
Jubilej... :)

29062013340.jpg


zarazio sam se ovim benzin motorom u vectri pa ovo ne upalih 15ak dana... ali docice i njenih 5 minuta .....
 
Član
Na ''visini'':D zadatka;)

IMG_20130813_100233.jpg

DSC_0197.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0006.jpg

DSC_0200.jpg


Isli smo malo na dalje da se vozamo da protegnemo noge. Kako kilometraza penje potrosnja pada tako da je nakon 2500Km autoputa i brdsko planinskih predjela pod punim opterecenjem stala na 5.5lit a dok nije bila preopterecena
je bila
1079666_10201907270991558_1239266112_n.jpg

Ja zadovoljan:cool:

Gdje god sam se pojavio tablice su stvarale konfuziju i bar 30 ljudi me pitalo koja zemlja je u pitanju:lol:
 
Top