Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
unikatna je :cool:;)

Kakvo je sad stanje sa parkingom i prolaznicima jel bilo opet kakvih problema, ljubomora je čudo čim vide sredjeno auto namjero parnu :p
 
hvala svima , sto se parkinga tice borim se , manje je sada kako ide lijepo vrijeme pa su tu godisnji odmori pa ima dosta vise mjesta za parkiranje tako da nema nekih incidenata al parnica uvijek ima ako ne od auta onda od zena sa tasnama kad se priljepe da ih slucajno neko ne bi zgazio :D
Sto se tockova tice iskreno meni je cilj da auto bude sto manje upadljiv a opet kad ga pogledas da vidis da to nije obicna Astra tako da od drecavih boja nista :D
Ev jos par slikica sa drugih uglova , aparat je katastrofa morat cu nekoga oteti sa boljim da me poslika



 
Ima nekih ideja more pa cemo vidjeti sta ce biti na kraju , trenutno hocu malo da odmorim od svega da se vozam i uzivam :D Imam jos posla ustvari prije tog uzivanja al uglavnom to je to za sada , unutra je disko pa se to mora malo isfurati :D

 
Kad vec pitas evo LIVE slika , iza njega nema pola metra a po ostecenjima vidi se da bas i ne mari za auto pa idemo....


kvota 1,50 da ce udariti , kvota 8 da ce proci bez greske :lol:
 

OmO

Član
Ovo ako ti je prozor iz stana/kuce ja bih tu stavio par cigli pa kad god cujes sta da udari, cigle i gadjaj :lol:
 
Član
sad sam citao ovo oko problem sa parkiranjem, ML ovo ono, :D kupis ovo cudo i miran duze vrijeme
kad se udalji fino s prozora i u sajbu heh, ja sam alergican na takve, al tako je svugdje, meni pezoa isparo majmun duzinom, da makar znam ko je, sad me je i huja prosla,al da mi je da znam heh
1519927_110307172256_hatsan_mod125_TH-OD.jpg
:icon_smile::lol:
 
samo bi ovo pomoglo
http://www.looki.de/gfx/product/1/1612/additional/weapons/us/c4.jpg
mases mu sa prekidacem kroz prozor dok se parkira pa da vidis hocel ogrebat :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top