Oldschool limited

Oldschool limited

Član
Polonez nije, ali Stratopolonez jest jer je financiran i osmisljen od strane sovjetskih inzinjera, samo sto je sastavljen u Poljskoj tvornici. VAZ je sastavljao masine i podvozje u Sibiru, a Poljaci su samo sarafali sve to skupa u Varsavi. Ako je mene dokumentarac na Viasat Historyu slagao, onda i ja lazem vas
 
Član
RS2 sedan-a ima ali se nikad nisu mogli regularno kupiti kod Audi dilera ;)
prica se da ih ima "handfull"
 
Član
Ja sam ga imao priliku vidjeti naravno karavan na worthersee . Nevjerovatno koliko malo ljudi je oko njega bilo. A zvuk tek... Djecacki san sta da kazem
 
Član
Imao sam priliku vozati ova dva osim Rovera. Rover mi ionako nije interesantan. Rendzola je preudobna, kao na oblaku da se vozis, milijardu nekih dugmica za koje ti je potreban kurs da skontas sta je sta, a SAAB prenatrpan isto opremom, ali i prilicno divlji i ostriji u voznji, vise sportskog duha mnogo u odnosu na Rendzolu. U Rendzoli uopste nemas osjecaj brzine i ubrzanja, ide, kida, ali opet SAAB mi je mnogo vise legao. Gotivna stvarcica bi bila da je SAAB RWD, to bi onda bilo full. PS. Mislim da je SAAB bio sa 185KS.
 
bhp je uvijek manje od ps ili ks, vjerojatno je to razlog zašto manje piše. Englezi i njihove ponosne mjerne jedinice!
 
Top