OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

zovite_sivac je napisao(la):
1200m do kapije ili ?

Zatvoreni dio piste (dio koji drzi vojska) gdje se odrzavao Street Race 402 je skracen tako da je sada ovaj dio piste nama pristupacan duzi za toliko koliko je vojska povukla kapiju (kapija koja dijeli zatvoreni i otvoreni dio piste) unutra, a to je nekih 300m :D


to je ovaj dio http://www.youtube.com/watch?v=Wjh-s2lruZg

samo sada 1200m umjesto 920m
 
Član
hocel se sta sajo organizovat u aprilu,,prosle godine u ovom mjesecu su bila dva okupljanja:icon_rolleyes:
 
Član
Nexus je napisao(la):
nije ovo na pisti ovo je u lukavcu, tema je OKUPLJANJE - CILJUGE :cool:

Jarane ja vas pozivam u Lukavac posto ce biti okupljanje pa mozemo sledecu kod vas na pistu il kako ocete da se udruzimo ;) :icon_question: :icon_question: :123: :123: :123: LP !


Mi smo bili u vas na pisti 08.01.2012 god Bila kisa i slabo ih je bilo ;) :cool: :123: :123:
 
Hocel sad u nedjelju bit kakvih autica, bicu u Tz ovaj vikend pa bi volio navratit na par potezanja?
Haj skontajte sta pa pisite ovdje ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Hocel sad u nedjelju bit kakvih autica, bicu u Tz ovaj vikend pa bi volio navratit na par potezanja?
Haj skontajte sta pa pisite ovdje ;)

Ima skup nekakav u Lukavcu cini mi se ima i tema
 
ma to je skup, meni se ganja i poteze :D a i kasno mi je to, u pola 6 tek pocinje okupljanje, tad vec kontam kuci se zaputit
 
Član
Jbg-a ;) Bit ce docemo i mi za koju sedmicu u ciljuge na pistu da se potezemo ;) al to ce bit mozda nedelja oko 2-3 h pa cemo opet u Lukavac na okupljanje ;) CITAV SRT
SRT <3 !
 
Top