OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

Vidi i mene na drugom klipu jbt, al prasim Hasu dva puta, navalio cojek ila da dobije, ne moze liče, ne moze :p

zezam se, sad me mozes sigurno, otisao dohc davno :(
 
Član
samo javite ovde na temu ako budete isli na pistu da i ja navratim ako budem imao kesha za gorivo;);)
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
samo javite ovde na temu ako budete isli na pistu da i ja navratim ako budem imao kesha za gorivo;);)

sto si kupovo GSI 16v kad nemas za gorivo :lol::lol::lol::lol:

ma imao sam ja za gorivo,,ostavio sam bio na banci pare dok sam imao 1.3,,sad kad sam sve iskeshirao za 16-ku nemam za goriva:lol::lol:
 
Član
Street Race Team Lukavac Organizuje Okupljanje
Mjesto : Auto Parking Kod Global Ispat Koksne Fabrike ili Zvane "KOKSARA" (tj. odmah pored Autoputa (Magistrale) na desnu stranu kad se krene prema Puracicu)
Datum : 15.04.2012 godine
Pocetak u 17.30h a planirano je ostati do 21h ako ne i dulje
Pa ko moze da dodje Bujrum ;) :123:
 
Cekaj, jel to na pisti il sta? Daj radije se skontajte na pistu da se ide. Bicu u nedjelju u Tuzli, volio bi doc na to.
 
Član
ma ovo covjek samo poziva na okupljanje u lukavcu,,to organizuje srt lukavac,,mada bi ja volio da to bude na pisti u ciljugama
 
Ljudi samo da vas obavijestim, pista ciljuge je sada 1200m duga (ranije bila oko 900m) i prilicno je cista.

Samo ulaz je jos uvijek na istom mjestu kao prosli puta i malo nezgodan.
 
Legend
sivac to je dole drugi dio piste, od kapije pa nadalje, malo je losija od one gdje se sr odrzava;)
 
Top