Novi BMW serije 5 ponovo uhvaćen

Novi BMW serije 5 ponovo uhvaćen

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na novom testu su potpuno druge cifre. M5 je brzi ide 4.6, audi ide 4.4 tj sporiji je, a mercedes w212 ide 4.5 (takodje auto bild-ov test samo noviji) a na starom testu w211 ide 4.4, a sam znas da w212 je jaci 11 ks ima bolji mjenac i plus launch control tako da mora ici bar 4.3 ako w211 ide 4.4. auto bild je radio oba testa. ne sporim ja da je audi najbolji u ubrzanju, jaci je dosta i ima 4x4. ali mi je nejasno da takva odstupanja prave, na kraju i ne znas ko ubrzava za koliko sekundi
 
nece niko s konja na magarca , kako ce W211 imati bolje ubrzanje od W212 , kad W212 ima launch control i vise snage , opet smo naucili nesto novo a to je da onih 4.5sec za W212 mozes macku o rep :icon_biggrin:
 
Član
heheheh sta ste zapeli za te vise milisekunde :lol::lol::lol:

Ljudi testirali vozili i napisali. :D

Ja volim BMW al Audi trenutno ima novi i jaci model u ponudi u odnosu na stari (5 god) BMW M5.:icon_smile:;)

BMW opet najjeftiniji od njih i najmanje trosi,a performanse su tu negdje...i da vidim tog covjeka koji ce uocit razliku u ubrzanju 0.2 milisekunde :D:D
 
Član
Nesto su mi sumnjivi i BMW i Mercedes i gledam onu temu BMW M Power,imaju toliko zajednickih stvari,neko od nekog sigurno prepisuje sad ne znam koja je historija i kako su nastali :icon_question:
 
hahaha , znas kakvo je to pitanje , isto ko da ti neko trazi da mu opises svaki grad u Americi :D

ne prepisuje niko , zato i napreduje auto industrija , da se prepisuje , svi bi cekali tog glavnog da od njega "prepisu" , a bgm nije tako :icon_smile:
 
Član
BaXRS4, ovaj test nije bas dobar. Obzirom da pise da recimo BMW ide 260(limited) sto nije istina, ide 250!
Znam za novi M3, da mu je blokada na 243km/h, vozio se u njemu sa prijateljem, mislio sam da ce makar sitno preko 250 preci, ali na 243 je stao.
Drugo sumnjam da M5 ima bolje ubrzanje do 200km/h od E63. Gledao sam hrpu clipova gdje se vidi napredak koji ima E63.

Evo ti jos jedan test od Auto Bilda, prvi na koji sam naletio, i de sad skontaj sta je njihova prava odluka :D (znam da je RS6 u ovom slucaju iskljucen, ali M5 nije).

http://www.youtube.com/watch?v=-m482jFjhmg
 
Član
verovali ili ne,sinoc sam naleteo u minhenu na ovaj auto,bio je parkiran isti ovakav sa ovim cveticima,i naravno slikao sam ga:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top