Novi BMW serije 5 ponovo uhvaćen

Novi BMW serije 5 ponovo uhvaćen

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
W212 E63 4.0sec 0-100 sa ukljucenim launch controlom , znas sigurno za sta on sluzi , bez njega 4.5 ;)

Ajde daj nam pokazi gdje to pise?!
Bas sad gledam i Mercedes deklarira za novi E63 AMG ubrzanje od 4.5 s do 100 km/h.
Mislim da bi oni znali da moze ici brze sa tim Launch Controlom... :icon_biggrin:

A po ovim gore slicicama, ova nova petica bi mogla biti najljepsi BMW od pocetka Bangleovog dizajna.
 
VR6Boki je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
W212 E63 4.0sec 0-100 sa ukljucenim launch controlom , znas sigurno za sta on sluzi , bez njega 4.5 ;)

Ajde daj nam pokazi gdje to pise?!
Bas sad gledam i Mercedes deklarira za novi E63 AMG ubrzanje od 4.5 s do 100 km/h.
Mislim da bi oni znali da moze ici brze sa tim Launch Controlom... :icon_biggrin:

A po ovim gore slicicama, ova nova petica bi mogla biti najljepsi BMW od pocetka Bangleovog dizajna.

vidi drug , na prezentaciji su tako rekli , i ja sam nasao podatke sa 4.5sec , kome vjerovati ja ne znam , al opet tih pola sekunde nece odvratiti nekoga od kupovine jednog E63 , al et da ne idemo u OT ;)
 
Član
Zavisi ko sta trazi od auta, mozda nece odvratiti potencijalnog kupca tog AMGa, al tih pola sekunde su jako bitni za ovu raspravu, koju vodite vas dvojica.
I s druge strane, za prestiz koji time ostvaruje Audi RS6 u odnosu na konkurente...

:icon_exclaim:
 
Član
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/rSUIpzdu4io&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/rSUIpzdu4io&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

Izvoli, i prođi se 4.0sec
 
Član
Hvala sto si postavio video.
Pa kad pogledas BMW ima sporije ubrzanje od AUDI-ja 0.2 sec i Mercedesa 0.1 sec, kosta -30.000 EUR (u odnosu na AUDI i Merc) i - 1L potrosnja u odnosu na konkurente.

Sta ce tek bit s novim M5...;);) a ovaj (na testu) je star 5 god.:icon_smile::icon_smile:

Bolje imat BMW M5 i 30.000 EUR u djepu kad malo skontas :lol::lol:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
BMW ostaje BMW...uz nove tehnicke poslastice.. M5 = 585 KS.. hihih.. cuvaj se RS6:lol:


Ako bude sve kako treba biti novi M5 treba da preuzme prijestolje, tako to ide.

Nemoj zaboraviti E63 W212 ;)

prijatelj je vozio RS6 odusevio se , al E63 na prezentaciji kad je vozio iznenadio se , auto ima 512KS ja mislim , al po njegovom subjektivom misljenju ide bolje od RS6 ;)

Vrlo vjerovatno je vozio RS6 C5 i onda je mogao doći do takvog zaključka, no C6 da je vozio nebi rekao, na svim testovima pogotovo na ubrzanjima je osjetno brži od E63AMG.

RS6 C6
0-100 km/h 4.1 seconds
0-160 km/h 8.7 seconds
0-200 km/h 13.2 seconds


E63AMG
0-100 km/h 4.5 seconds
0-160 km/h 9.5 seconds
0-200 km/h 14.6 seconds


Kao što vidiš jako veliki razlika između njih. E63AMG je vrhunsko vozilo, no na ubrzanjima daleko iza RS6 C6.
Dok na stazi ja vjerujem da bi mogli biti jako blizu jer RS6 je užasno težak.

koliko ja znam rs6 ide 4.4 a ne 4.1
 
Član
olensoner je napisao(la):
evo upravo gledam oficijelne podatke audi RS6 avant 0-100km/h = 4.6sec i RS6 sedan 0-100km/h = 4.5sec

Točno, službeni podatci, ako želiš postavim ti 10linkova najmanje sa raznih testiranja najsporije vrijeme je bilo 4.3sec. Na ovome gore linku što sam postavio su službeni podatci, nisu mjereni.
4.1sec je nas svim službenim stranica staza jer je na 90% testiranja izmjereno 4.1sec.

Nelle_G je napisao(la):
Hvala sto si postavio video.
Pa kad pogledas BMW ima sporije ubrzanje od AUDI-ja 0.2 sec i Mercedesa 0.1 sec, kosta -30.000 EUR (u odnosu na AUDI i Merc) i - 1L potrosnja u odnosu na konkurente.

Sta ce tek bit s novim M5...;);) a ovaj (na testu) je star 5 god.:icon_smile::icon_smile:

Bolje imat BMW M5 i 30.000 EUR u djepu kad malo skontas :lol::lol:

Nisi ti kriv, ima nas svakakvih.
 
Član
pa valjda oni koji pravi audi znaju koliko ide do 100 bolje od svih nas. zvanicni podaci su 4.5 0-100 kmh a 0-60 mph (96 KMH) mislim da je 4.4 . na audijevom sajtu pise 4.5 provjeri sam, za sedan
 
ma 4.1 :icon_biggrin:

nova E klasa jos nije bila na testu u Top Gear-u , a to je jedan od najboljih testova za auto , i nije sve u KS , ne znaci ako ce novi M5 imati najvise snage da ce na stazi biti najbrzi ;)
 
Član
galebu2 je napisao(la):
pa valjda oni koji pravi audi znaju koliko ide do 100 bolje od svih nas. zvanicni podaci su 4.5 0-100 kmh a 0-60 mph 4.3 ili 4.4 nisam siguran

Nije stvar u tome, to ti je kao i sa konjima kod vozila, ima dosta modela iz različitih tvrtki koji imaju više Hp na Dyno testu nego što im je tvornica napisala, pa je tako i sa ubrzanjima. M5 stoji 4,6 na 80%testova je išao 4,4, isto tako je sa Mecom. A ako nevjeruješ da je RS6 C6 4,1 mjereno GPS-om više putam možemo se kladiti po kuću. Ja organiziram mjerenje i vozilo, a ti povedi odvjetnika i papire spremne za prenos na mene.;)
 
Član
galebu2 je napisao(la):
ajd posalji link gdje ide 4.1

Evo jedan od njih mnogo:

Autobid Test Preview: BMW M5 vs Audi RS6 Sedan V10 BiTurbo vs Mercedes E63 AMG vs BMW Alpina B5S


1st place: RS6
0-100 km/h: 4,1 s
0-200 km/h: 13,2 s
GPS-Vmax.: 279 km/h (limited)

* Pirelli P Zero
* Titangrey-wheels
* Ceramic brakes
* 280 km/h Vmax.
* RS-seats

2nd place: M5
0-100 km/h: 4,7 s
0-200 km/h: 13,8 s
GPS-Vmax.: 260 km/h (limited)

3rd place: E63 AMG
0-100 km/h: 4,4 s
0-200 km/h: 14,2 s
GPS-Vmax.: 250 km/h (limited)

4th place: B5 S
0-100 km/h: 4,7 s
0-200 km/h: 13,5 s
GPS-Vmax.: 322 km/h

Sachsenring:
1. RS6
2. M5
3. E63 AMG
4. B5 S

Danas smo ponovno naučili nešto novo;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top