Nova vozilica GOLF III 1.8 66kw/90KS

Nova vozilica GOLF III 1.8 66kw/90KS

Član
Danas sam dobio novu vozilicu
Kao sto naslov kaze rijec je o GOLF III 1.8 66kw/90KS
1994 godina, 4/5 vrata, boja metalik siva
Oprema:
Klima, Servo, ABS, Centralna brava, ALU felge R14 org VW i R15 sa slabim ljetnim gumama.
Slike prvobitnog stanja

kyyc3.jpg

2e2fc5i.jpg

25tep8x.jpg

5cwpjt.jpg

2u3xkp1.jpg

2dkjsk.jpg

2j2b6gn.jpg

345j13n.jpg

3979d.jpg


Jetta TDI je napisao(la):


Plan za buducnost:
Motor 1.9 TD 55kw ili 1.9 TDI 66kw
Kristalne stope
Angel eyes farovi
Kristalni zmigavci i maglenke naprijed
Malo spustanje al ne previse :)
 
Član
fino izgleda Golfac :D nek ti je sa srecom i punoooo punooo km


ps. stavi sebi sportski filter i onaj powerrohr......dobit ces zvuk boli glava ne treba ti ni auspuf....a nije skupo :cool:
 
Član
Fin golfac,samo nemoj stavlajti kristalne stopke,nadji bolje neke polovne led ;)
Fina podloga,sretno u nastavku ;)
 
BHT Ovisnik
jako lijep golf:cool: fine su i ove stope,nemoj ih za sada dirati:icon_biggrin:
nek je sa srecom da te sluzi :cool:
kakve su ti ovo druge felge:cool:

p.s. zajebo si me,nisi me provozao na motoru:icon_twisted:
 
fina trica ;)

isplatnije ti je uacit plin nego dizel
ne treba ti sekvent jer je to karbas, a dok kupis 1.9TD oko 1000KM sa papirima i treba ti jos 300KM za atest,van tehnicki,zamjenu dokumenata a plin te nece izac ni 1000 sa atestom
 
Legend
fin golf, sto vadis ovaj motor, ako je radi potrosnje bolje ti je plin staviti ;) ovom motoru nema izdera ;)
 
Član
@Skrabo
Mislio sam stavit kristalne stope al su i ove OK. Nisu farbane nego su org

@Col3
Sorry zbog kruga. Bice motora
Felge su R15 7J - Trebat ce poliranje i moram gume uzeti ili sa Jette prebaciti 2 sto sam kupio al su 185/55 odlicne su DOT 0210
Imam i ove R14 na njemu sa M+S gumama koje su OK pa mi se ne zuri. Kad nabacim 15ke trebat ce spustanje

Sto se tice motora prioritet je 1.9 TD sa interculerom 66kw
Auto je dosta ocuvano. Motor mu je OK 1.8 poluanjspric nepoderiv.
Kod nas u Mostaru da uradim plin doslo bi me 600KM + 170KM atest + Novi papiri = cca 1000KM
A da ugradim odlican Dizel 66kw izaslo bi me +1500KM
Znam da je skuplje al sam vec jednom u Jetti mjenjao 1.8 benz za 1.6 TD sa 59kw i nisam se pokajao
 
Legend
kod nas je ugradnja plina 480 i atest 170, a plin u saobracajnu uvedes kad budes prevodio auto tako sam i ja radio ;)
ali ti znas sta ti najbolje pase ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
kod nas je ugradnja plina 480 i atest 170, a plin u saobracajnu uvedes kad budes prevodio auto tako sam i ja radio ;)
ali ti znas sta ti najbolje pase ;)

LPG
20.04.2012 u 00:33
Artikal: UGRADNJA AUTO PLINA LPG MOSTAR...

elektronac 600km
sequent 1000km
atest 170km

Znam ja da je kod vas jeftinije. Isao sam nekad vozio firmina auta na servise plina kod Radića al kod ja dodjem gore i dok nes pojedem i izgubim cijeli dan dok se vratim dodje mi na isto

Golf je fobro ocuvan. Solidna je oprema i planiram ga zadrzati. Da je u planu god ili 2 da ostane stavio bi plin

Majstor koji nam odrzaje auta je moj rodjak i on mi je obecao u golfa ide samo motor iz kompletnog auta od brave do farova. nista izvadjeno ili iz dijelova. ;)

Majstor koji nam odrzaje auta je moj rodjak i on mi je obecao u golfa ide samo motor iz kompletnog auta od brave do farova. nista izvadjeno ili iz dijelova. ;)
 
Top