Nova vozilica GOLF III 1.8 66kw/90KS

Nova vozilica GOLF III 1.8 66kw/90KS

Član
Dobar,nek te dobro sluzi i bez kvarova..Imao sam i ja takvu 3 pravi je zmaj 5 nas u autu ide 180km/h jest bila zaljuljala i malo smo zakacili od most al nema veze :lol:
 
Član
15wkp74.jpg

4k89c1.jpg

15hlf5t.jpg

14wccd2.jpg

34qo4yg.jpg


Treba mi mala pomoc. Po ovoj slici inst. table u desnom prozorcicu gdje je digitalni sat ima oznaceno da se moze vidjeti i vanjska temperatura, potrosnja...
Al imam obicnu rucicu a ne onu sa MF. Sad me zanima jel se moze prebacivati ako zamjenim rucicu il ima negdje dugme za prebacivanje?
30lgqvp.jpg

2n16s82.jpg
 
Član
ja mslm da je ovo sat od gti-a ima ti ova rucica sa tempomatom u tule na otpadu vidio sam na jednoj trici javi se clanu noke cini mi se da on ovo pravi na svom golfu ;)
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u0TiblK8ZVg[/video]

Identican sat kao kod moje MK3 i motor je identican 1.8 GT 90PS
Ako nadjem ovu rucicu od brisaca i zmigavaca hoce li i kod mene funkcionisati kao na klipu?
 
Član
Boze para bice i bolji. Za sad je super. Malo ga danas probao po krivinama... Poslje Jette koja je duga i lagana pozadi on je zakucan za pod. Ne leti ni mrve :lol:
 
BHT Ovisnik
nemoj brate protiv jette,maminu nisam bas probao,ali moja je jela krivine,nije me nigdje izdala ni protiv jacih auta:cool:

inace jako lijep golf,cini se pravo ocuvan,nisi pogrijesio:cool:
dobivam slican motor kao u tebe za volva i nova,suzuki XF650 Freewind,al bojim se da ga se necu lako rijesiti:D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
nemoj brate protiv jette,maminu nisam bas probao,ali moja je jela krivine,nije me nigdje izdala ni protiv jacih auta:cool:

inace jako lijep golf,cini se pravo ocuvan,nisi pogrijesio:cool:
dobivam slican motor kao u tebe za volva i nova,suzuki XF650 Freewind,al bojim se da ga se necu lako rijesiti:D

Jel to onaj pred Nuicem sto se prodaje?

PS ne pricam ja protiv Jette :) Imam 2 komada i nebih mjenjao al razlika je u vozni zbog razlike u obliku. Jetta je duga i u krivinama treba s njom laganije nego s golfom. samo samo to rekao :lol:

PS ne pricam ja protiv Jette :) Imam 2 komada i nebih mjenjao al razlika je u vozni zbog razlike u obliku. Jetta je duga i u krivinama treba s njom laganije nego s golfom. samo samo to rekao :lol:
 
Top