NISSAN GT-R vs BMW M6 F12

NISSAN GT-R vs BMW M6 F12

Član
Da i ja vjerujem u ovu varijantu kako je Porsche fan napisao. GT-R ocito nije koristio LC, a odnos kg/KS im je gotovo isti, pa kasnije razlike i nema. Cak GT-R moze imati vece gubitke zbog AWDa. Meni je najcudnije da je novi M6 tezi skoro 200 kg od svog prethodnika. Cemu to? :icon_rolleyes:
 
VR6Boki je napisao(la):
Da i ja vjerujem u ovu varijantu kako je Porsche fan napisao. GT-R ocito nije koristio LC, a odnos kg/KS im je gotovo isti, pa kasnije razlike i nema. Cak GT-R moze imati vece gubitke zbog AWDa. Meni je najcudnije da je novi M6 tezi skoro 200 kg od svog prethodnika. Cemu to? :icon_rolleyes:

Veća sjedala (fotelje), duža i šira karoserija, motor, mjenjač, sve je malo teže nego kod prethodnika i lako se skupi ta razlika. Moraju uvest potpuno aluminijsku strukturu auta.
 
Član
Uvest će, polako....

Nisam neki ljubitelj nissana, ko bi bio:D , ali napravili su ovog GTRa, svaka im čast.... jede Move i AMGove za doručak :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Cak GT-R moze imati vece gubitke zbog AWDa.

AWD moze znaciti gubitke u letecem startu sa 100 kmh i sl ali u drag raceu sa mjesta, za aute koji se vrzmaju oko 500 ks znaci ogromnu prednost.
 
Top