NISSAN GT-R vs BMW M6 F12

NISSAN GT-R vs BMW M6 F12

OmO

Član
Ovo je dovoljno

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FjJSY0eZpHs[/video]
 
Član
ne to nemoze biti istina jer bi to bila cetvrta atomska bomba bacena na Japan ( treca je bio S1000RR )
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ne to nemoze biti istina jer bi to bila cetvrta atomska bomba bacena na Japan ( treca je bio S1000RR )

Uzmi ubij pa se pištolj.

Čak su i u naslovu napisali LUCKY RUN.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ne to nemoze biti istina jer bi to bila cetvrta atomska bomba bacena na Japan ( treca je bio S1000RR )

Uzmi ubij pa se pištolj.

Čak su i u naslovu napisali LUCKY RUN.

ti si idiot po zanimanju ili si takav od rođenja, zar se iz mog teksta nemoze zakljuciti da ni ja nevjerujem u to.

i da...pise lucky run ali iza stoji upitnik ?? ili ni to nerazumijes?
 
Član
-Suki- je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ne to nemoze biti istina jer bi to bila cetvrta atomska bomba bacena na Japan ( treca je bio S1000RR )

Uzmi ubij pa se pištolj.

Čak su i u naslovu napisali LUCKY RUN.

ti si idiot po zanimanju ili si takav od rođenja, zar se iz mog teksta nemoze zakljuciti da ni ja nevjerujem u to.

i da...pise lucky run ali iza stoji upitnik ?? ili ni to nerazumijes?

Da stoji upitnik, jer vlasnik M6 nije želio ponoviti RUN, kako veličanstveno :))) imaju oni raspravu na njihovu boardu na 20str o ovome.

U svakom slučaju M6 je raketni sustav od auta, na svoju kilažu. No GTR je...... GTR.
 
Član
naravno da je GTR brzi nisam ni sumnjao samo si bezveze mi rekao da se propucam, jer nisi procitao sa raumjevanjem ;)
 
Član
-Suki- je napisao(la):
naravno da je GTR brzi nisam ni sumnjao samo si bezveze mi rekao da se propucam, jer nisi procitao sa raumjevanjem ;)

Teško za "progutati" prvi post pod CINIZAM od strane tebe, s obzirom da si BMW fan, no ukoliko sam Vas uvrijedio duboka isprika Suki vuče ;);)
 
Član
zagrizen jesam ali zatucan i ogranicen nikako, znam da ima brze i bolje od BMW-a i to me ne dotice, ja sam tako izabrao i to je to ;)
 
GTR je najbrzi auto, ohladite malo vise sa tim GTR-om, izgleda da dzabe pareve Bugatti-a sa 1600 jer ce opet GTR bit brzi :lol::lol::lol:
 
Član
evo ako realno razmotrim klip...

ako zanemarim los start GTR-a,,, MORAO ga je POJESTI kasnije u bilo kom trentku kad god pozeli...
ali nije,, BMW se branio cijelu trku i bio u prednosti na zaprepastenje svih...jedino logicno sta mi se namece je da BMW nije stock i to je to....
 
Nije ga morao pojesti. GTRovo oružje je 4x4 pogon i launch control. Ovdje je start sigurno bez l.c. M6 je malo teži ali i snažniji, a oba imaju super brze mjenjače. Po meni potpuno realan ishod utrke.
 
Top