Netko iz Bijeljine da pogleda vozilo ?

Netko iz Bijeljine da pogleda vozilo ?

Član
Ma ljudi nije to nikakva usluga, samo nemojte svaki dan da idem gledat auta :D:D:D ne mogu stici vremenski a hocu sto ne bi otisao jebiga. Kazem nisam mu kupio auto samo sam pogledao ko i sebi sto gledam i ko i sto ocekujem da bi neko meni. Sto da covjek prelazi tolike kilometre bezveze.

Meni to nije nikakva velika usluga niti problem stvarno.

Sad opet kazem to je malo bezveze ako ja kazem da valja a njemu se ne svidi nesto, zato sam poslikao sve sto sam vidio i rekao sve sto mislim pa nek on odluci.

Al neka dosta je ovoka, pitajte coleta ali mislim da je sve receno pa kljucajte ovo odosmo u OFF opet.
 
BHT Ovisnik
idemo znaci ujutro,u 5 polazimo,necemo imati mnogo vremena,jer ja oko podne moram biti u Zenici,kako cu stici neznam ni ja:D
Menjic druze hvala ti mnogo,zovnem te sutra:cool:

nisam vidio odgovore gore,uglavnom rođak je zvao,sta se dogovorio neznam,ali idemo ujutro:cool:
sto se tice auto on odavno hoce tog audia,mislim c4,zna o njemu sve pa valjda je to to :D
 
Član
Nemoj doci da se ne vidimo a moras mi javiti veceras kad si sutra odprilike ovde da ne prespavam :) jer kad spavam tel mi je OFF.
 
BHT Ovisnik
polazimo u 5,rođak ce biti u svatovima pa ga pokupim iz svatova u 5 ujutro i idemo:lol: pa sad nezz,odprilike oko 10,volio bih i ranije da stignemo ali eto,sve je do prometa:cool:
 
Da i ja pofalim Menjica, mogu slobodno reci da nema boljeg covjeka od njega na forumu, kad god sam ga nesto zamolio i trebo uslugu, covjek je odradio, svaka cast prijatelju. Na mene uvijek mozes racunat kad ti zatreba nesto gdje mogu pomoc ;)
 
BHT Ovisnik
bio mi se i ljuboje također javio,ponudio se,ali bio je u velikoj strci,a i menjic s ponudio jos s dijagnostikom,svaka cast obojici,ne umanjujem iciju vrijednost da ne iuspane sta,valjda razumijete:icon_smile:
 
Član
ma bjez ti kurbla nekvari nam druzenje,cuj kobajagi u centru sto moze jednostavno kad moze i komplikovano ha pa ja....
 
Član
kurbla2005 je napisao(la):
pa imao si centru 2 za 3000km isti ovakav auto samo godinu stariji

3 000 KM i isto bas auto samo godina razlike ???

Daj dva odma, otice i oni po 7 ako ne po 8 isto :icon_rolleyes:

To si ti nesto pomjesao, aj pogledaj ponovo pa se ispravi.
 
Top