Netko iz Bijeljine da pogleda vozilo ?

Netko iz Bijeljine da pogleda vozilo ?

BHT Ovisnik
kakav je taj onda od 3000:icon_confused:
prolazim stalno tamo,nisam zamjetio,ima ih dosta finih na oci,ali sve da ima ne bi diesela i benzinca slabijeg ispod 2.6,sve ima svoju cijenu:icon_smile:
a on je neki dan ovog audia prodao za 3800km,kakav je onda taj:icon_rolleyes:
http://www.bhtuning.com/p-audi-80-b3-1-8e-plin-t-55108.html
 
BHT Ovisnik
jesmo druze,prije koji satak,sve super proslo,tebi neznam kako da se zahvalim,em sto si cijelo vrijeme isao s nama,pa te zvao x puta kuda da idemo i sve,nemam rijeci,mnogo ti hvala:cool::cool::cool:
 
BHT Ovisnik
ima mjesta i za spavanje za cijelu obitelj ako treba:cool:
nemoj slucjano proci,a da ne zovnes ovim ovamo krajevima:cool:
 
Član
Nemas brige, naravno da cu se javiti, da sam te znao prije prosle godine sam makar 3-4 puta bio u i oko Mostara :)
 
BHT Ovisnik
ja ako cujem da netko od raje s foruma ide ovamo uvijek govorim da svrate da se upoznamo iako ih neznam:lol:
al sad se dobro znamo,bit ce nadam se prilike:cool:

@ marko
jasta,od hercegovine,RS-a,do RH granice,pa Bosne i nazad,tura od 800km:cool:
fino je bilo,samo relacija Bijeljina-Doboj se oduljilaaa,iako smo sve gonili prosjek 120-140,slepera nemoguce mnogo smo prosli,i pita me rođak gdje smo,vidim neke dimnjake,reko evo cinise mozda nekih 5 minuta od Doboja,kad je spustio slusalicu ono tabla Doboj 71km,pa kad poceo pizdit u autu:lol::lol:
 
BHT Ovisnik
vjeruj bi,nisam imao vremena,bio se narucio u 12 najdalje do 1 da tamnim volva u Zenici,a iz Bijeljine posli tek u 12:30,stigli u Zenicu 16:30,mislio sam da ce me lik ubiti kad sam dosao u Zenicu:lol::lol::lol:
 
Član
marko_v je napisao(la):
cole ti obidje pola drzave danas...
trebo si od menje kupit auto on ionko ima viska... :D

;););)

A nisam mu ni ponudio vidis kakav sam mozda bi kupio :)

Pa Cole nije se oduzilo, ako ste za tri sata bili u ZE to je to odprilike sta hoces.
 
BHT Ovisnik
ma znam to,nego oduzilo se ovako,kako da kazem,psihicki,valjda umor,ne spvanje,jos ono iscekivanje,rođak je jedva doveo auto do Zenice,legao u krevet,ja onda otisao se zajebavat s volvom,tek u 10 dosao kuci,zaspao ko janje:D
a japanci su mu neispunjeni san,bude li ikada love neku stariju cu kupiti:cool:

ajd napravim sad slicicu ako se vidilo sta jer je prljavo auto od puta:D



evo ga EXKLUZIVNO samo za raju iz ove teme:D

copyofpicture008.jpg

copyofpicture005.jpg


prednja stakla i zadnja sajba 50%,ostalo 80%,ovako na slikama malo cudno,al bude sutra cim operem auto jos u temi slika:cool:
 
Top