Ne razumijem neke ljude

Ne razumijem neke ljude

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nikako ne mogu da razumijem ove "frajere" po gradu sto furaju neki fazon ubacivanjem ispred i izmedu auta dok drugi ljudi normalno voze. Neku noc frajer sa Renault Megane karavan izmedu auta nesto trka se sam sa sobom,posao da se ubaci ispred mene a nije me ni prestigao,kad sam vidio da ce me udariti sa strane ja naglo zakocim i iza mene se sudare jos 2 auta,a taj frajer sa svojim "mocnim" autom samo pobjeze ko zadnja *****. Djevojka vozila auto od momka Opel Astra,sva pala u sok,drugi frajer razbio Fabiu.Ne razumijem fakat koja je poenta prestizati ljude dok voze 50kmh,vjerovatno svrsavaju dok prestizu,pa se fali raji "brate jesam uzeo lika" i slicno. I to su uglavnom neki autici koji su veoma gay i kojih nema serijskih jacih od 200KS,i ono se dode nesto uzdizati. Na cestama van grada ih prava auta jedu,pa se valjda zbog toga po gradu tako iskompleksirano ponasaju. Mozda sam promasio rubriku ali ovi "frajeri su stvarno za crne hronike".
[attachment=30073]
 
ma nisi promasio, bice bas takvih ovdje jos malo, bas se juce isto tako vozikm kroz grad kad ubaci se frajer liku, ovaj poludio, za njim, ufati ga na semaforu, izadje iz auta hoce da ga bije, he he he, ja htio snimati, ali brzo se razidjese
 
Član
Kod nas na cestama takvi su danas normala, ja sam u zadnjih 10 dna dvaput sa ceste izljetao zbog budala sreca snijega pa ni meni ni autu nista nije bilo...Prvo se golf kec na dva metra sa sporednog puta ukljuci pred mene kao da me nema sreca dugačkog proširenja pa uspijem izbjeci, poslije lik obilazi kamion i mene magla snijeg i dolazi mu auto u susret i čovjek kako je kočio uhvati snijega i okrene ga i direkt na mene i nekako ga uspijem promasiti kroz malo prosirenje, onaj sto je preticao nista samo produzi...Dansa normalan čovjek u sobraćaju je osuđen na stres i da pazi stalno na budale oko sebe...
 
Član
Ja bi rekao da si ti tu potpuno kriv. Desavalo se i meni da mi uljecu, al kad prikocis to je kratko kocenje, ne spustis brzinu ni 20-ak km/h, tako da ce se tesko neko ko pazi zabiti u tebe. I sta se vuces 50 gradom i onda se cudis sto te prestizu, ako je ogranicenje 60, vozi 60 il 70. Nisam jednom obilazio takve likove koji misle da je cesta samo njihova i da mogu peglat koliko zele. Istina ima i svakakvih kamikaza, kojim je fora uletati u milimetar...
 
hmmm... kolko li si ti to naglo kocio...........
a sto taj iza tebe nije drzao odstojanje? kad bi drzali odstojanje vjerovatno vecina njih ne bi ni imala tih "neugodnih" situacija...
 
Član
svi ste vi tu krivi,,i ti sto si tako kocio naglo,a i ti sto su bili iza tebe,sto ne drze odstojanje
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Ja bi rekao da si ti tu potpuno kriv. Desavalo se i meni da mi uljecu, al kad prikocis to je kratko kocenje, ne spustis brzinu ni 20-ak km/h, tako da ce se tesko neko ko pazi zabiti u tebe. I sta se vuces 50 gradom i onda se cudis sto te prestizu, ako je ogranicenje 60, vozi 60 il 70. Nisam jednom obilazio takve likove koji misle da je cesta samo njihova i da mogu peglat koliko zele. Istina ima i svakakvih kamikaza, kojim je fora uletati u milimetar...

u potpunosti se slazem sa tobom
samo bi jos dodao da me posebno iritiraju debili koji tranzitom u Sarajevu voze ispod 40 rijetko 50, pa se stvori kolona i guzva, tako da neko ako malo zuri probace da pretekne tu kolonu da pretekne i to auto sto je napravilo tu kolonu, a time dovodi u opasnost sebe i druge
80% preticanja su uzrokovana zbog ljudi sto sporo voze i prave gluposti po cesti
ne kazem da treba divljati ali ima i ogranicenje i pridrzavaj se istok, a ti ako si vozio 50 i iza tebe se polupali ti, znaci da si naglo zakocio a da ti iza tebe nisu drzali pravilno odstojanje
 
Početnik
kako god ko i vozio, taj sto pretice nema pravo ugrozit bezbjednost onog sto ga pretice ili cak vise ucesnika u saobracaju,a i mene iritira ta gospoda od 40km/h,ali sta im mozemo....i tacno da su bas ti likovi najveca opasnost na cesti,ali to je nasa realnost,i jos kad se doda saobracajna kultura koje nema,e onda radi ko sta hoce i kako hoce...
 
Član
jarane morao sam kociti naglo kad frajer se s karavanom ubacuje u moju traku a nije me prestigao ni do pola,kraj njegovog auta dosao mi do zadnjih vrata. Nisam samo kocio vec sam se popeo i na ivicnjak da me ne udari.To je bilo oko pola 9 kad je velika guzva i mnogo auta na cesti. Trebao sam fino krenuti za njim i pucat na njega. Ali sam ostao zbog ovih drugih sto su se sudarili mislio sam da se neko povrijedio. Nije stvar spore voznje,mi smo svi isli u koloni i tako ti dode neki "frajer" koji nema pojma o zivotu i to ti uradi. Hajde nema veze slijedeci put mu je metak. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Pozdrav za raju!
 
Član
Fawaay je napisao(la):
jarane morao sam kociti naglo kad frajer se s karavanom ubacuje u moju traku a nije me prestigao ni do pola,kraj njegovog auta dosao mi do zadnjih vrata. Nisam samo kocio vec sam se popeo i na ivicnjak da me ne udari.To je bilo oko pola 9 kad je velika guzva i mnogo auta na cesti. Trebao sam fino krenuti za njim i pucat na njega. Ali sam ostao zbog ovih drugih sto su se sudarili mislio sam da se neko povrijedio. Nije stvar spore voznje,mi smo svi isli u koloni i tako ti dode neki "frajer" koji nema pojma o zivotu i to ti uradi. Hajde nema veze slijedeci put mu je metak. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Pozdrav za raju!

Nemoj metak, skup je za takve, ali zato dobru palegiju, pa i njega i auto mu na mrtvo ime!:icon_mad:
Odjava i kraj!:icon_mad:
 
Član
nasao si crkvu u kojoj ce se molit:lol:

ovdje svi vole stisnut papucicu gasa jbg nekad i bude kriticni situacija, a to da ima kamikaza to stoji
 
Član
I mene nerviraju kad počnu guslati 40-50 a može glat 60-70 ili na semaforu kad se upali zeleno a ja ga gledam tek nakon 5 sec ubacuje u prvu i kreće :lol: Najbolje kao i na autoputu,brate ako ćeš guslati 40 idi u desnu,ako ćeš 60 u srednju a preko 60 u lijevoj nemoj da mi ko smeta :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top