Ne razumijem neke ljude

Ne razumijem neke ljude

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugo je sto se taj nije znao ubaciti , al kad ga zaletis pa ti se samo rupe u saobracaju prave pa ga zaslalomas malo desno malo lijevo joj hocel vise to ljeto :lol::lol::lol::123::123::123:
 
Član
Ma ima svakavih budala, jednom vozimo se otac i ja i pretice nas neko stojadinom, stojadin bruji oce da crkne, i pretekne jos jednog ispred nas, ali bukvalno mu se ubacio bas na 10cm ispred njega, i samo slete u kanal, i dok je sletao zakaci ovo ispred nas i nekako i ovaj za njim, srecom imalo je odstojanje pa smo izbegli da se cuknemo...Ne znam kako, ali nista im nije bilo. I kad ulecu u makazice, pa prosto ti dodje da imas jednog hummyja i da ga lepo docekas :icon_mad:
 
Član
darko13 je napisao(la):
Kod nas na cestama takvi su danas normala, ja sam u zadnjih 10 dna dvaput sa ceste izljetao zbog budala sreca snijega pa ni meni ni autu nista nije bilo...Prvo se golf kec na dva metra sa sporednog puta ukljuci pred mene kao da me nema sreca dugačkog proširenja pa uspijem izbjeci, poslije lik obilazi kamion i mene magla snijeg i dolazi mu auto u susret i čovjek kako je kočio uhvati snijega i okrene ga i direkt na mene i nekako ga uspijem promasiti kroz malo prosirenje, onaj sto je preticao nista samo produzi...Dansa normalan čovjek u sobraćaju je osuđen na stres i da pazi stalno na budale oko sebe...

:lol: kad si pomenuo, hajd sto se on ubaci i umjesto da ubrza jer te zafrkao on ga zatusi da moras kocit da ga ne puknes
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top