Mondeo uhvaćen bez kamuflaže

Mondeo uhvaćen bez kamuflaže

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nakon Focusa, pod skalpelom je završio i Mondeo – popularna obiteljska limuzina izgleda atraktivnije, a pokretat će ju EcoBoost motori s mjenjačima s dvostrukom spojkom




Špijunske fotografije Mondea nakon faceliftinga, uhvaćene su za vrijeme završnih testiranja. Budući da ne nosi gotovo nikakav kamuflažni pokrov, jasno su uočljive sve estetske promjene na vanjštini, koje prate dizajnerski izričaj ostalih modela iz game. Poput nedavno osvježenog monovolumena S-MAX, Mondeo je dobio revidirane odbojnike, prednju masku i LED svjetla, rezervirana za najbogatije pakete opreme Titanium, odnosno Titanium X. Značajnije promjene odnose se na mehaniku – ispod prednjeg poklopca naći će se EcoBoost turbobenzinci s izravnim ubrizgavanjem goriva. Na izbor će biti ponuđen 1,6-litarski sa 160, odnosno 2-litarski motor snage 200 KS, oba za 20 posto učinkovitija od svojih prethodnika. Powershift mjenjači s dvije spojke biti će kao opcija ponuđeni po prvi puta, dok će ponuda dizelaša biti nadopunjena novim 2.0 TDCi motorom sa 160 KS. Logično, sve promjene odnose se i na karavansku inačicu. Više informacija biti će poznato kroz sljedećih nekoliko mjeseci, dok za službenu premijeru treba pričekati listopad i Paris Motor Show. Početak prodaje u Europi zakazan je za sami kraj godine.
 
Legend
BiT je napisao(la):
bravof je napisao(la):
pa ovaj Mondeo vec postoji samo bez LED svjetala...:icon_rolleyes:
I meni se cini! Nista ovo novo nije!:icon_confused:

Nije ista karambolka, i nije isti gril prednji, ostalo je sve isto, a to vam je klasicna odlika Face lifta ;) kao sto je kod mene Focus. Meni su razlike drsticne jer ih svaki dan gledam pa mi je svaka sitnica primjetna, ali slazem se da na prvi pogled izgleda kao i onaj stari. Zapravo to i jeste samo je doradjen prednji kraj ;)

Fino izgleda..
 
Nema se ovdje sta reci,super su odradili posao sve je super ide ford u malo skuplju klasu i moze se slobodno reci da je dobra konkurencija u istoj klasi drugin proizvodjacima....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top