mk4 gti....belaj baja

mk4 gti....belaj baja

Pozzz drustvo eto dodje red da se i ja predstavim...dakle
golf 4 gti 1,8t aguu motor sa nekih 150 aak ks... 110 kw. Clean
Do sada na autu sto se tice motora stavljen KN panelni,bow,i sm chip.Trenutno ima oko180 ks tacan podatak ne znam nisam bio na valjcima medjutim cekam jos par sitnica i ide na custom remap takodjer kod srdjana. uradjen izduv od grane do zadnjeg lonca marke magnaflow fi 60.a granu radim najvjerovatnije sutra.
eh idemo dalje... ovjes je kony fabricki. ponasa se nesto slicno gevindama.
Sto se tice vanjskog izgleda bio je nekad siv sa naljepnicama ali sada je to proslost.
svjeze ofarban prije ne punih 15 ak dana u perla ljubicastu.
karambolke zatvorene prednje i zadnje ukinuta zadnja steka i lajsne vrata...
felge su brok b2 naprijed 8 jota a nazad 10j.
gume prednje 215/40/17 nazad 225/45/17 farovi angel eyes i stope pola pola kristal smoked...
Sto se tice unutrasnjosti sjedista recaro presvucena fabrickom vw sivom kozom i alkantarom nebo tapacirano kozom kao i stokovi i kozica mjenjaca..Auto garazirano zimi se ne vozi :p..za zime jugic 45
.hmmm eto to je otprilike to a sad slijede slicice pa uzivajte
NARAVNO VOLIO BIH DA CUJEM I VASA MISLJENJA:::pPP lp

364n.jpg


403b.jpg


418v.jpg


442cr.jpg


470v.jpg


486c.jpg


485w.jpg


511we.jpg


514s.jpg


515wd.jpg


526ho.jpg


531up.jpg


536s.jpg


540j.jpg


541co.jpg


542bn.jpg


546fa.jpg


556s.jpg


558s.jpg


562b.jpg


651aj.jpg
 
Član
vidio sam neki dan auto na vidikovcu gore na sedreniku. i okreto sam glavu za njim :D boja je strasna, jedino sto bi ja stavio stopke sa ledovima ali kazem to bi ja uradio sad svako ima svoje misljenje... ubaci nam i po koju sliku unutrasnojsti
 
Legend
svaka cast , super odradjen golf , boja je definitivno najjaca i unikatan si , odudaras od drugih sa ovim
obnovi i falc od felgi da to neda gledati u sebe ;)
 
Član
Svaka cast na autu, pogotovo izboru boje, sjecam se auta dok je jos sivo bilo, dobro je izgledao, mogu misliti tek sad kako je uzivo.....koju si boju koristio, neki fabricki mix ili po svom izboru nesto?
 
Član
Boja zivi sex :icon_eek::icon_eek::icon_eek:


Nego ima jedan golf slican tvom neka perla boja al plava cak sam mislio da nije ko s BHT jer nemaju ovdje ukusa:lol:

Znaci razlika samo u boji i motoru , feluge su bile na njemu one od audija , sad su neke bling bling






Ali stvarno svaka ti cast za golfa , extra je :123::123::123:
 
Član
odlicno auto, boja je savrsena ;)


motor je dobar, ja sam mislio stavljati ovaj, al izleti mi AEB i njega sam utrpao, ide ovo 'vako :cool:
 
Top