MERCEDES ML - misljenje i savjeti

MERCEDES ML - misljenje i savjeti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mana,zavisi od tipe,al bi ti se vrlo lako moglo desit da ti boca bude u gepeku...ako je ona guma sto je nazad,na vratima gepeka,onda ce bit u gepeku
ne znam moze li se ugradit odozdo,gdje je rezervna guma,ukoliko nije gore na vratima
org_W521YSB_5.jpg

ev cep od plina,e sad gdje je boca,nemam pojma:D
 
Član
pa normalno da moze kako u obicnim autima ugradjuju

samo ne znam kolika je sad razlika plina i benzina posto sam cuo da je skroz mala razlika pa skontaj isplatili se to radit
 
Član
Ja imam plin sekvencijalni, ugradnja je skupa ali ono stvarno se jeftino vozim. 1l LPG kod mene kosta 72kf a auto ga u kombinovanoj voznji trosi oko 10l...

Mislio sam kupovati a4 b6 tdi, ali mi se zao rastati od ovoga jer stvarno malo trosim novca na goriva a prelazim dosta km
 
Član
badboy je napisao(la):
ma merc je dobar .... a jesi li razmisljao o kakvom touregu

Necu vise VW da vozim. Dosadio mi. Hocu malo promjene... Ma imam vec jednog ML, super super stanje stvarno, novo auto... Pa razmisljam. A ima mi prijetalj isto ML, i ugradio plin, zadnje sto znam je da je prezadovoljan, oko 11 KM?!?!?! na 100 km... E sad da li se preracunao il ne, neznam, moram ga pitati. I neznam gdje je radio plin, imao on smrtni slucaj pa ga nisam stigao pitati... I ne smrdi ni secunde[/align]
 
Član
arminnn je napisao(la):
pa normalno da moze kako u obicnim autima ugradjuju

samo ne znam kolika je sad razlika plina i benzina posto sam cuo da je skroz mala razlika pa skontaj isplatili se to radit

terenci imaju ispod diferencijal i tonu nekakvih sipki...a nije prakticno da ti boca s plinom bude u kabini,ako kojim slucajem pocne pustat,mada su sanse minimalne,al ako pocne,ne bi volio biti u tom autu
ak se mogne ugradit ispod,ja ne bi razmisljao ni sekunde,odmah bi ugradio,a ak bude morala u gepek,vec bi razmislio
 
Super Moderator
duleprof je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ma drug kakvi ja ne bi plin... prvo sto ti se desi kad plin izgori jest da izgubis katalizator (i ne bitno toliko al eto) :D
:icon_question:
Svasta

sta svasta :icon_question:
pogresno sam se izrazio.. htio sam rec da kad ugrads plin gubis katalizator
 
Član
allroad je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ma drug kakvi ja ne bi plin... prvo sto ti se desi kad plin izgori jest da izgubis katalizator (i ne bitno toliko al eto) :D
:icon_question:
Svasta

sta svasta :icon_question:
pogresno sam se izrazio.. htio sam rec da kad ugrads plin gubis katalizator

jer ti ne treba jer je plin mnogo mnogo čišći

samo ja bih ti preporucio dizlo
moje je rođak vozao amg 55, 25 litara minimum
dizel je zakon u to auto ;)
 
Super Moderator
pa normalno da ce plina potrosit kolko i benzina mozda cak i malo vise al plin je duplo jeftiniji tako da je isplatnije vozat na plin :D
nedavno kad je daidza trebo mjenjat A4 za A6, taj A6 je imo plin i probavo sam ga ide isto i na plin i na beznzin al je ugradnja prava i kolko sam ja upucen boca mu je sigurnija cak i od one boce za benzin.. ne znam sad kolko je to tacno :icon_question:

gaga je napisao(la):
allroad je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ma drug kakvi ja ne bi plin... prvo sto ti se desi kad plin izgori jest da izgubis katalizator (i ne bitno toliko al eto) :D
:icon_question:
Svasta

sta svasta :icon_question:
pogresno sam se izrazio.. htio sam rec da kad ugrads plin gubis katalizator

jer ti ne treba jer je plin mnogo mnogo čišći

samo ja bih ti preporucio dizlo
moje je rođak vozao amg 55, 25 litara minimum
dizel je zakon u to auto ;)


ima tu svega po malo... al neko ne voli kad mu se auto dere... to jest kad je bez katalizatora pa ima specifican zvuk :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top