MERCEDES ML - misljenje i savjeti

MERCEDES ML - misljenje i savjeti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz drustvo. Kao sto naslov kaze Mercedes ML, misljenja i savjeti i sl. Sta mislite o autu, mane, vrline itd itd... U nekim sam dilemama :)
 
Član
ma brate za mercedes se nemas puno dvoumit samo ako je auto u dobrom stanju. sretno u kupovini;)
 
Član
kad se merc kvario
mislio da oni imaju onaj 3,2
320-ka
220KS:D
al nisam siguran,ako je onaj sto stavljaju u ssangyonga,extra je motor,ak nije onda ne znam:cool:
 
Član
Yes yes, to je taj, najmanj benzinski motor u ML-a, :), najmanji, 3,2 :)
Nemogu vise dizela... Jos da hocu biti zadovoljan sa njim kao sa passataom, uuuuuuuu bice superrrrrrrrrrrrrr
 
Član
njega u ssangyong ugradjuju od 1995,musso,mislim i korando,a mislim i da sad ide u rextona i kyrona,ne vjerujem da actyon ima taj motor...nisam cuo nista lose o njemu...160+ kW je u mussu,ne znam jel sad snaga porasla...
 
Član
Samo ubost očuvano auto i nećeš imati problema Mercedes je to,a kad već hoćeš da pređeš na benzinjaru i to 3.2 odmah kontaj o potrošnji da te poslije nebi glava zabolila,nije to VW-ov TDI :cool:
 
Super Moderator
pa koju godinu ML-a hoces... ima i onaj 230 :lol:
dobar je mogu ti rec imo sam ja 270 cdi.. cini mi se 2002 godiste bio al malo bio preso oko 100 000 bio ocuvan jako.. i ide fino taj 270 a 320 ide bolje sigurno :D samo nemoj uzimat onaj koji nije facelift... znaci uzmi od 2001 pa na dalje :D
recimo u poredjenju sa X5.. tesko da se moze poredit :lol: (jedino ovaj novi ML).. X5 je bolji al boga mi i skuplj
mislim da ML ima prednost na terenu (iako malo ko vozi tako skupa auta po terenu) jer ima low range i malo je cvrsci i robusniji ja msilim, al nasuprot tome X5 ima onaj vrag kad silazis nizbrdo da sam koci ne znam kako se zove :lol:
dobar auto i dobar mu je onaj mjenjac eto toliko od mene :D
 
Član
Od mog starog kolega ima 320 benz ML-a ,vozi ga od 2000 cini mi se,novog uzeo ,nikad nijedan kvar nije imao u 8-9 god koristenja..
 
Član
Astra je napisao(la):
Od mog starog kolega ima 320 benz ML-a ,vozi ga od 2000 cini mi se,novog uzeo ,nikad nijedan kvar nije imao u 8-9 god koristenja..

Hhehehehheheheh nista odavno nisam cuo bolje... A sto se tice potrosnje, uzima meni i passat, puno ga gulim i ode potrosnja ko u kakvog benza... Potrosnja manje vise... OK, kod golfa 4 kad sam imao, 1.4 16V, tu me je potrosnja stvarno dovodila do ludila, konta covjek mal motor, mal potrosac, jest vragaaaaaaaaaaaa. Uzima ludjacki. I moja preporuka svim, bjezite od tog motora... FUJ FUJ
 
Član
Tako i mislim, oko 15 litara po gradu... Bas lijepo za cuti :) Salim se. Nema veze, zato znam sta vozim i koliku snagu imam. Hvala ti na ovaj stranicu, ima dosta korisnih stvari.
P.S. Ugradjuju li plin u njih? Sta stim?
 
Super Moderator
ma drug kakvi ja ne bi plin... prvo sto ti se desi kad plin izgori jest da izgubis katalizator (i ne bitno toliko al eto) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top