Mercedes E270 CDI

Mercedes E270 CDI

Jel mu fordov motor ili mercedesov? ... Šalim se malo odličan mercedes... Jedino auto gdje broj predjenih kilometara nije baš toliko bitan... svaka čast na izboru...
 
Nocni Setac je napisao(la):
Jel mu fordov motor ili mercedesov? ... Šalim se malo odličan mercedes... Jedino auto gdje broj predjenih kilometara nije baš toliko bitan... svaka čast na izboru...

mercedes je zbilja klasa auta za sebe :icon_smile: ali kod starijih mercedesovih motora skoro da i nije bitno..kolko su presli..:) a bgm,,pito bi te ja da dobijes motor 2.0 ili 2.2 ili 2.7 cDi (pa i ostale jace , sve novije generacije..) sa recimo milion kilometara jel bitno? :D a ima ih kod nas ja igdje (pa malo malo cujem otisla mu turbina, mjenjac, dizne...radilica, stubline...da ne nabrajam..
tako da velika je razlika kad je kilometraza oko 100 000 ;)..
a inace ..ova mecka izgleda jako ocuvano...i lijepo
sretno i da posluzi ;)
 
Dosle felge,steta sto su 16"...
picture005wv.jpg
 
dobar pravo...vozio sam ovakvog prosle godine kada sam isao u madjarsku...isti motor isto tako ocuvan...ma ludilo kako je to udobna voznja...iako iskreno kada smo isli samo ja i jaran,vlasnik tog mercedesa.sledeci put smo isli nas cetvorica i nije bilo bas presiroko moram biti iskren...za cetvero malo vecih ljudi je preuzak...ostalo sve 10-ka...a da,i nista 18-ke samo ti po svom 17-ke i na ovom su one i super je...sa srecom
 
Top