Mercedes E270 CDI

Mercedes E270 CDI

Dovezla se nova vozilica :icon_smile:
Rijec je o W211 E270 CDI Elegance,od opreme ima xenon,keyles go kozna sjedista i jos dosta stvari,Presao je 161 k(valjda):lol:
Evo par slika :123:
picture007ak.jpg

picture006ee.jpg

picture005af.jpg

picture004ze.jpg

picture003kf.jpg

picture002sc.jpg

picture001dd.jpg
 
Član
Moje mišljenje već znaš,w211 ne može ne valjat ;)

Samo još dok felge dođu :icon_biggrin:

Mogu ti reć da mi se sviđa boja,drugačija nego na onim slikama iz auto kuće :lol:
 
161K po koji put? :lol::lol: Nego jos jedna meca, bravo bravo, svaka cast tako treba ;) Solidna oprema, izgleda ocuvano. Steta sto nije avantgarde i jos 320 al sta je tu je :icon_smile: Nek je sa srecom, puno predjenih km, a meca ce slusati u to ne sumnjam :icon_smile:
 
Ja mislim da je prvi :lol: Ma nista bez Mecke :icon_smile:... Meni se svidja i Elegance,samo da druge felge dodju i to je to.
Ja mislim da je 320 ipak previse dovoljno je 130 kw/400nm :D
 
Član
Extra masina,nema se sta puno reci ;) Ako imas viska para samo proberi kakve 18-ske AMG,ima 4-5 modela koji gore :cool:
 
Član
Auto je očuvano, još ako je tehnički ispravno sve, kilometri su nebitni.. Da se navozaš i uživaš ;)
 
Super Moderator
Snage nikad ne moze biti previse :D
Fina mecka nek je sa srecom! Uradi chip i felge i to je to ne treba vise nista dirati. Felge ako neces 18'', onda trazi neke orginalne 17'' mercedesove ;)
Stakla ne tamni ako neces sve zatamniti
To je od mene par prijedloga, nek je sa srecom jos jednom i da se navozas ;)
 
@Alex
Hvala,Bit ce nesto valjda :)
@leon1p
jeste ocuvan je stvarno,nema nigdje ostecenja zato je i kupljen :icon_smile:
@zlajaaa
Ma nema sredjen je samo tako ne fali mu nista,al bas nista :D Hvala ;)
@allroad
Ma snage je uvijek malo,al je zato potrosnja uvijek velika :lol:
Ma nema potrebe za chip-om,nije ovo za trkanje.U ovom vozilu se uziva :icon_smile:
Ja mislim da mu zatamnjena stakla ne bi stojala zbog boje :icon_rolleyes:
Sto se felgi tice bit ce neke 17 ke,18 je ipak puno..
Hvala na lijepim zeljama ;)
 
Top