Mercedes CLK 240

Mercedes CLK 240

Član
neki dan vozio iza njega,pa ispred njega,pa opet iza njega...
mercedes je auto ostalo su krševi,al zna se vw je vw :D:D

svidja mi se pravo,a zvuk nisam cuo al siguran sam da se moze odraditi da bude jako glasan,ipak je šestak
 
Član
allroad je napisao(la):
ma hajde j*es xenon i navigaciju onako samo pitam cudno mi sto nema to
mercedes je svakako dobar i ja ti zelim puno srece s njim ;) ;)

Ako ce ti biti lakse druze, sutra ide Xenon
lov2xlr8 je napisao(la):
neki dan vozio iza njega,pa ispred njega,pa opet iza njega...
mercedes je auto ostalo su krševi,al zna se vw je vw :D:D

svidja mi se pravo,a zvuk nisam cuo al siguran sam da se moze odraditi da bude jako glasan,ipak je šestak

Ma ja sam prezadovoljan druze. Brunda taman koliko treba :icon_smile:
Doduse, siguran sam da to tebi ne bi bilo dovoljno :lol:
 
Član
extra auto. vidjao sam ga stalno pred tim motelom. i uvijek je bio cist :)
puno sretnih kilometara. Avantgarde nije imao serijski xenone. kod ovog jesu plava stakla, i nije tad bilo bijelih instrument tabli, nego je to bilo samo u e klasi! tek kasnije u clk.

pozdrav
 
Član
CocaCola je napisao(la):
extra auto. vidjao sam ga stalno pred tim motelom. i uvijek je bio cist :)
puno sretnih kilometara. Avantgarde nije imao serijski xenone. kod ovog jesu plava stakla, i nije tad bilo bijelih instrument tabli, nego je to bilo samo u e klasi! tek kasnije u clk.

pozdrav

Kad čovjek ima svoju praonu :D

Postavljeni Xenoni 6000k..uskoro slike.
 
Član
Stavljeni su i Xenoni 6000k. Slikao sam mobitelom pa su lose slike ispale. Za sada samo ova;)


Uploaded with ImageShack.us

Ako neko zna gdje bio mogao naci bijele pozicije bio bih mu zahvalan;) Ovako bas ruzno izgleda plavo žuto :icon_evil:

:icon_eek: strava
hehe:icon_smile:
imam jedno pitanje: gdje si radio zatamnjena stakla:icon_question:
cestitke za sve :cool:
[/quote]

@Rocky
U Beogradu. Momci rade extra i sve bude gotovo za 2 sata. Ako ti treba broj moze na pp :icon_smile:
 
ovo je pravo gospodsko auto , svdija mi se , a sto se tice pozicija najbolje bi ti bilo ovako neke LED staviti pun ih je PIk.ba

http://www.pik.ba/artikal/525758/smd-led-pozicije/
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ovo je pravo gospodsko auto , svdija mi se , a sto se tice pozicija najbolje bi ti bilo ovako neke LED staviti pun ih je PIk.ba

http://www.pik.ba/artikal/525758/smd-led-pozicije/

Ne mogu led zbog elektronike, probao sam. Trebaju mi obicne, samo da su bijele.
 
N

nenad

Tek sada vidim novi auto, ucinilo mi se skoro da sam te vidio u tom autu ali nisam bio siguran. Sve u svemu auto odlicno izgleda, kao nov! Sto se tice pozicija, ti moras uzeti CanBus pozicije one ti izadju oko 40ak km i nece ti javljati gresku sa njima.
 
Top