Mercedes CLK 240

Mercedes CLK 240

nenad je napisao(la):
Tek sada vidim novi auto, ucinilo mi se skoro da sam te vidio u tom autu ali nisam bio siguran. Sve u svemu auto odlicno izgleda, kao nov! Sto se tice pozicija, ti moras uzeti CanBus pozicije one ti izadju oko 40ak km i nece ti javljati gresku sa njima.

tacno tako a imas i te na piku samo malo protresi pik sigurno ces naci
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Tek sada vidim novi auto, ucinilo mi se skoro da sam te vidio u tom autu ali nisam bio siguran. Sve u svemu auto odlicno izgleda, kao nov! Sto se tice pozicija, ti moras uzeti CanBus pozicije one ti izadju oko 40ak km i nece ti javljati gresku sa njima.

tacno tako a imas i te na piku samo malo protresi pik sigurno ces naci

Tnx. Nenad mi je vec poslao link:)
 
Član
shta bi s llumara??? kakve su to global folije?? moram jednom te zaustavit da viidm.... koliko te love isalo to??
 
Član
:lol::lol::lol::lol:
covjek ih vec zatamnio!!! ;):cool:

btw lijep mercedes!!po meni samo felge i zakucavanje..motor nek stoji fabrika!!
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
shta bi s llumara??? kakve su to global folije?? moram jednom te zaustavit da viidm.... koliko te love isalo to??

Llumar nepouzdan! Zvao ga jednom, zvao drugi put, slao poruku, nista.. Otis'o na more i libo ga tuki. Lijepo odem u Bgd i ljudi mi urade za 2 sata, cijena 100 ojra.
Mogao sam uzeti i Llumar..imaju ljudi 3 vrste folija, ali kazu da su ove najbolje, i stvarno su extra!
Ako hoces zovem te sutra poslije posla da popijemo kafu i da vidis?

@Adnane
Znam zakon malo, nisam dzabe pravo zavrsio :lol:

@Jubix
Spustanja nece biti. Imao sam tvrdo proslo auto..ovo mi je super doslo malo bubrege da odmorim :D
Felge ove godine nista, tj moram uzeti neke zimske, a moguce na proljece neke crne 18-ke
 
Član
Moguce je da crne 18-ke budu i prije proljeca :D
Kako Vam se čine ove



Uploaded with ImageShack.us

Meni malo pre extremno, vise su mi za neku zujalicu, ali nisu ni lose :)
 
Član
Redovno na sickom se mimoidjemo..predobar merc...kako sam skuzio odjelo kravata ovo ono;)

a ove felge s karavana bi mu sjele ko budali samar:cool::cool::cool:
 
Član
Got2b je napisao(la):
Redovno na sickom se mimoidjemo..predobar merc...kako sam skuzio odjelo kravata ovo ono;)

a ove felge s karavana bi mu sjele ko budali samar:cool::cool::cool:

Uniforma druze;)

Ima jos jedna kombinacija, AMG replike '18



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Nisam ni ja pametan. Original je original, a replike us replike. Ako neko ima iskustva sa njima, molio bih da ga podijeli. Da li lakse pucaju ili se krive nego origigi?
Takođe bi zamolio nekoga ko je vjestiji u photoshopu da namontira i jedne i druge na auto, lakse cu se odluciti :icon_smile:

Moze na ovu sliku

 
boss_C200 je napisao(la):
amg je amg i najbolje mu stoje, sve ovo ostalo bude i prodje... bolje neces naci...

Potpis, i moj savjet ti je da stavis AMG, po meni malo koja fela ce fino da cuci mercedesu kao njegove fabricke iii amg-ove! btw dobra mecka, mastam o vakoj jednoj samo 270 ili 320 cdi:)
 
Član
fin merc. a sta mislis o ovim felugama?? isto su 18-ke...

http://www.pik.ba/artikal/546043/aluminijske-feluge-novo-/
 
Top