Mercedes CLK 240

Mercedes CLK 240

MTR

Član
Druze , jedam moj dobar haver narucio za istog takvog felge iz US , iste ko na SLR-u ( one ko propeler nesto ) , pravo jeftino prosao , a felge da upanes' na guzicu , malo prosvrljaj po netu
 
Tiburon je napisao(la):
Super je to care, ali ja sam malo skeptican prema kinezima...
Znas li da li je neko uzimao nesto slicno i kako je prosao?

Znam za jednog momka iz Bjelovara koji se bavi uvozom ovih replika , jos se niko nije pozalio , mogu ti provjeriti kroz par dana sta ti on savjetuje i koliko bi te to izaslo ;)
 
Član
e to to....

taj mi info treba za replike

ja sam postavljao temu al svi ih ispljuvase

Tiburon pretpostavljam da si nasao na piku onu firmu iz Cazina
Ja sam razgovarao i telefonom
najvece imaju 18", a cijena je bas primamljiva, novo, Made in Italy


ja mislim za "normalnu" upotrebu da su to OK fele

evo teme
http://www.bhtuning.com/kvalitet-feluga-replike-t-45771.html
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
Super je to care, ali ja sam malo skeptican prema kinezima...
Znas li da li je neko uzimao nesto slicno i kako je prosao?

Znam za jednog momka iz Bjelovara koji se bavi uvozom ovih replika , jos se niko nije pozalio , mogu ti provjeriti kroz par dana sta ti on savjetuje i koliko bi te to izaslo ;)

U kontaktu sam sa njim preko Mercedes foruma. Moj imenjak inace i cekam da mi javi cijenu;)

miki321oc je napisao(la):
e to to....

taj mi info treba za replike

ja sam postavljao temu al svi ih ispljuvase

Tiburon pretpostavljam da si nasao na piku onu firmu iz Cazina
Ja sam razgovarao i telefonom
najvece imaju 18", a cijena je bas primamljiva, novo, Made in Italy


ja mislim za "normalnu" upotrebu da su to OK fele

evo teme
http://www.bhtuning.com/kvalitet-feluga-replike-t-45771.html

Da, to je taj lik.. Navodno su iz Italije, ali nigdje ne pise na felgama Made in Italy.
 
Tiburon je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
Super je to care, ali ja sam malo skeptican prema kinezima...
Znas li da li je neko uzimao nesto slicno i kako je prosao?

Znam za jednog momka iz Bjelovara koji se bavi uvozom ovih replika , jos se niko nije pozalio , mogu ti provjeriti kroz par dana sta ti on savjetuje i koliko bi te to izaslo ;)

U kontaktu sam sa njim preko Mercedes foruma. Moj imenjak inace i cekam da mi javi cijenu;)

miki321oc je napisao(la):
e to to....

taj mi info treba za replike

ja sam postavljao temu al svi ih ispljuvase

Tiburon pretpostavljam da si nasao na piku onu firmu iz Cazina
Ja sam razgovarao i telefonom
najvece imaju 18", a cijena je bas primamljiva, novo, Made in Italy


ja mislim za "normalnu" upotrebu da su to OK fele

evo teme
http://www.bhtuning.com/kvalitet-feluga-replike-t-45771.html

Da, to je taj lik.. Navodno su iz Italije, ali nigdje ne pise na felgama Made in Italy.



Pozdravi mi Drazena , manijaka koji je imao 50ak svojih Mercedesa :D
 
Član
dobra mecka nema se sta drugo reci osim prelijepa i preocuvana, puno srece i da se navozas...;)
 
Član
mecka je mecka,tu se nema sta puno komentarisat.premocno auto. Najvise mi se svidja sto nema onaj b stub,i sto tolko prejebeno izgleda kad su sva stakla spustana,,,sve cestitke za auto,premocan je;);)
 
Član
miki321oc je napisao(la):
sta si odlucio za feluge na kraju

ja sve cekam da ti nabavis replike pa da cujem iskustva :)

Odustao sam od replika. Malo sam se raspitao i jedino su WSP Italijanske dobre, ovo ostalo je sve kina smece, ne bi da rizikujem jbg. Bice one crne vjerovatno ili cu sacekati proljece i malo da se finansije poprave, pa cu onda uzete jedne koja su mi tiha patnja :icon_smile:
 
Član
Nakon duuuugo vremena, konačno i jedan update. Jedan, ali vrijedan. :icon_smile:

Radi se o felgama MAE ( Made in Italy by OZ ), model mislim da zove Crown Jewel. Veličina 18, 8,5 j

33b1q9y.jpg
 
Član
Nakon duuuugo vremena, konačno i jedan update. Jedan, ali vrijedan. :icon_smile:

Radi se o felgama MAE ( Made in Italy by OZ ), model mislim da zove Crown Jewel. Veličina 18, 8,5 j

33b1q9y.jpg


xudm9.jpg


Danas se nose na full poliranje, i mislim da će prejebeno izgledati kada bude gotovo, bling-bling :icon_smile:
 
Top