Mercedes C200 CDI, Avantgarde

Mercedes C200 CDI, Avantgarde

Član
''Majstor'' odradio posao i misli da je time uspio u zivotu:lol::lol::lol:


Samo jadnicak sj..ao se gadno. Auto ima kasko, privatna garaza u kojoj je bio je osigurana a uz sve to ima i video nadzor, tako da je ovaj put ''majstor'' popusio:lol::lol::lol::lol:
 
U bem ti zavidne ljude... to su bolesnici kakvih nema :icon_mad:... Sreca bilo je to sto si napisao, pa je pravo popusio... Meni da komsija ima Aventadora, bilo bi mi drago i tjerao bih ovakve od njega kao da je moj... Popravit ces, a nadam se da ce "majstor" dobro popusiti ;)
 
Član
Taj majstor od mene uzimao redovno po 10 ili 20 Eur ja se sazalim pa dadnem reko nema, ali djoka, majstor ima penziju 700e ali voli da kocka i nece nista da radi. Covjek ima oko 50 godina. Zadnji put sam ga oladio kad mi je trazio pare i sutradan auto izgrebano. Nema nista u zivotu niti ce kad imati i stvarno ne znam da li je sad zadovoljio dusu tim cinom. Ima da ga oderu kaznom, pa ce i da plati lakiranje kompletne strane auta, ali njegov problem sam je sebi skocio za vrat.;)
 
Član
Prokleto, ljubomorno, zavidno... ne znam ni ja sta vise.
Kao da sam ja duzan da njemu dajem svaki cas pare na zajam?
Pa covjek izrevoltiran cap pa za auto.
Kad je faca sto me ne pljune u lice i kaze nisi nikakav covjek ako mi ne das pare:lol::icon_question:
 
Član
Merc je poslan na lakiranje po EU standardima.;)
Predracun 600 EUR
Obadvoja vrata i zadnje krilo..:icon_smile:
 
Član
auto je drama,svaka ti cast i na njemu i na ostatku kolekcije;) Cim se bavis,da ija upisem tu skollu heheh moze i na pm:lol::lol:
 
Član
Vozilica spremna za zimu;)
Nabacene celicare 16ke

a Borbet-ke do proljeca penzionisane


Izdetaljisano i s vana i unutra


 
Top