Mazda RX8 iskustva!!!

Mazda RX8 iskustva!!!

Član
po meni, RX-8 je jedno od auta kojem se isplati mijenjati motor cim ga kupis...utrpati nesto sto je sigurnije i da si miran...:)
 
Član
srdjo je napisao(la):
po meni, RX-8 je jedno od auta kojem se isplati mijenjati motor cim ga kupis...utrpati nesto sto je sigurnije i da si miran...:)

:lol::lol::lol:

Izvadiš najbolji dio auta i šta onda?

Bilo je nebuloznih postova u temi ali ovaj je vrh:icon_eek:
 

LSD

Član
smijem li reci da ova mazda nije uredna....
bila je u vlasnistvu mog poznanika...ne isplati se ovaj primjerak ni upola novaca kolko se trazi!!!!!
Toliko
 
Član
Zela sto je post nebulozan???
...prvo sto je motor zaeban za odrzavanje, drugo sto je ogranicen za tuning...gledao sam bar 15 projekata gdje su ljudi mijenjali motor i stavljali sto kaze HrSupra 2jz-gte ili RB26DETT...ne vidim nista lose u tome...;)
 
Član
edoze je napisao(la):
i ima struje :lol:
sve u svemu,meni jedan od mocnijih auteka,jedino sto zeza je motor,kako odrzavat...




naravno da me ima tu sam :D :lol::lol::lol::lol::lol::lol:




kad je kod nas jedan Rade mogao u porsche da ugradi od duje 1.6td nevidim zasto nebi moglo i u ovu mazdu drugi motor....




samo brate kakav je to crnjak stati na benzisku i u reci naspi mi dizela u ovakvu pilu :lol:
 
Član
srdjo je napisao(la):
Zela sto je post nebulozan???
...prvo sto je motor zaeban za odrzavanje, drugo sto je ogranicen za tuning...gledao sam bar 15 projekata gdje su ljudi mijenjali motor i stavljali sto kaze HrSupra 2jz-gte ili RB26DETT...ne vidim nista lose u tome...;)

Kada bih kupovao rx8, kupovao bih ga zbog motora. Kao i većina kupaca koji su znali šta kupuju.

O kakvom tuningu ti pričaš? RX8 će otpuhati 99,99% auta na našim cestama.

Za ljude sa takvim razmišljanjem postoje tisuće drugih auta. Čipajte, tunirajte bembare i golfove.

Post ti je nebuloza i to teška. Još se raspravljaš...Aj
 
Član
LSD je napisao(la):
smijem li reci da ova mazda nije uredna....
bila je u vlasnistvu mog poznanika...ne isplati se ovaj primjerak ni upola novaca kolko se trazi!!!!!
Toliko

Ta Mazda je bila i u Gradišci prije možda godinu dana , a isto ju je vozio lik kod koga auta nisu uvijek najčistija (papiri). To izgleda auto služi samo za preklape kroz raznorazne trampe. Ja bi bježao konkretno od tog auta , to nije vidilo domaćinskog auta.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
Zela sto je post nebulozan???
...prvo sto je motor zaeban za odrzavanje, drugo sto je ogranicen za tuning...gledao sam bar 15 projekata gdje su ljudi mijenjali motor i stavljali sto kaze HrSupra 2jz-gte ili RB26DETT...ne vidim nista lose u tome...;)

Kada bih kupovao rx8, kupovao bih ga zbog motora. Kao i većina kupaca koji su znali šta kupuju.

O kakvom tuningu ti pričaš? RX8 će otpuhati 99,99% auta na našim cestama.

Za ljude sa takvim razmišljanjem postoje tisuće drugih auta. Čipajte, tunirajte bembare i golfove.

Post ti je nebuloza i to teška. Još se raspravljaš...Aj

:lol:

dobro izvini, ti si u pravu...;)
 
http://www.youtube.com/watch?v=Qs1v1wURODk

Ja na tom snimku ne vidim da je ogranicen za tuning :icon_rolleyes:
 
Član
posjedujem mazdu 3, a rx8 je zadnja mazda koju bi uzeo, malo skuplaj tj 28000KM se nedavno prodavala mazda 6 mps 2.3T sa 191kw- 260ks i full opremom, navigacijom, kozom, pogon na sve tockove, itd...
znaci imas gospodsko/porodicno a ustvari zlo od auta u fulu koje ide duplo bolje i trosi duplo manje od rx8
pa skontajte sta je bolje imati a 2000KM razlike :icon_smile:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
Zela sto je post nebulozan???
...prvo sto je motor zaeban za odrzavanje, drugo sto je ogranicen za tuning...gledao sam bar 15 projekata gdje su ljudi mijenjali motor i stavljali sto kaze HrSupra 2jz-gte ili RB26DETT...ne vidim nista lose u tome...;)

Kada bih kupovao rx8, kupovao bih ga zbog motora. Kao i većina kupaca koji su znali šta kupuju.

O kakvom tuningu ti pričaš? RX8 će otpuhati 99,99% auta na našim cestama.

Za ljude sa takvim razmišljanjem postoje tisuće drugih auta. Čipajte, tunirajte bembare i golfove.

Post ti je nebuloza i to teška. Još se raspravljaš...Aj

post mu je totalno na mjestu, svjet je pun RX 7-ica sa Suprinim i Corvettinim motorima, a nemoj zaboravit da RX 7 ima turbo motor koji je puno jači i ima puno više okretnog momenta, ali je također isto kvarljivo govno. imaš gotove kitove za ubacivanje 2jz motora u RX 7.
što se tiče da bi on otpuho 99,99% auta na cestama tu se grdno varaš, taj auto ne ide kurca, a ima momenta kao malo jači fen za kosu, a tako se i čuje:lol:
auto ispod 4000 rpm ne može krenit.
 
Top