Lov i Ribolov

Lov i Ribolov

jusuf je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Ja sam iz Snijeznice, ajd na pm ko ti je djed :D:D

A Sahbaz...nisam znao da on nosi rekord :cool::cool::cool:

"Prija" mi je Dajdza,njega znas sigurno...
Kako necu znat Ahmeda ;)
Znam ti onda i djeda, nekad posle rata mislim da je imao Mecku

Jeste,Mercan 123 2.3E,100kw,4brzine...uhhh,nepoderiva masina u tenku....
Stani malo jesi li ti onda onaj celikovic sto ga imam na FB?
 
Član
zna li neko gdje se ono tacno nalazi jezero kop u blizini sickog i dali je tu dozvoljeno pecanje
 
Član
tictac je napisao(la):
zna li neko gdje se ono tacno nalazi jezero kop u blizini sickog i dali je tu dozvoljeno pecanje
Kad ides prema Srebreniku, pa desno je skretanje za Interex i Bingo, a na lijevu stranu ima mostic koji vodi do jezera, a sto se tice pecanja mislim da je dozvoljeno.
 
Član
jusuf je napisao(la):
tictac je napisao(la):
zna li neko gdje se ono tacno nalazi jezero kop u blizini sickog i dali je tu dozvoljeno pecanje
Kad ides prema Srebreniku, pa desno je skretanje za Interex i Bingo, a na lijevu stranu ima mostic koji vodi do jezera, a sto se tice pecanja mislim da je dozvoljeno.

aha,cuo sam da treba dozvola da bi se tu pecalo opet ne znam sigurno,ako neko ima nekih preporuka za neko fino mjesto za pecanje u okolini tz nek preporuci,blizu mi je modrac al tu se mora platiti da pecas :D
 
Član
Mah ne moras na Modracu placat ja sam cesto tamo i nemam problema nikad nie straza dosla

ako dodju das cenera i rahat
 
Član
DaBu je napisao(la):
Mah ne moras na Modracu placat ja sam cesto tamo i nemam problema nikad nie straza dosla

ako dodju das cenera i rahat

gdje pecas na modracu,na kiseljaku je stalno ribocuvar tu negdje valjda,mah jbg dodjem malo npr da zabacim koji put i dodje ribocuvar daj cenera bezveze:icon_rolleyes:
 
posto vidim da vas ima iz zivinica ovdje. de mi recite ima li se sta radit sa stapovima u basigovcima? ima li se sta upecat
 
Član
ima tu ribe, cak i kapitalnih primjerak., kvalitetna priprema, dobar termin i malo srece i zagarantovan ulov :)
 
placal se dozvola? po noci planiram pecati, hocel mi doci ko po pare? pitam, vise volim popiti cenera :icon_biggrin:
 
Član
nocno pecanje je skuplje, neznam za sicki, al znam da je na bistarcu nocno 30 km i obavezno cuvar dodje da naplati :)
 
Član
A uvijek sam u Prokosovicima To je blizu Plaze


a na splavu sam uvijek nikad sa obale tako da i ako odem odem na par dana
 
Top