lampica od grijaca se pali

lampica od grijaca se pali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima mogucnost da ti je otiso relej,al ne znam kako da ti objasnim kako se zove,znaci nije relej grijača,nego kao njegov komandni,jer imaju dva releja za grijače.mislim da je to 100%,jer i kod mene je isto otislo,a znam da je stari i na jednoj cetvorki to mijenjo,i onda je lampica nestala.uglavnom nista opasno
 
heh..prekidac je bio u pitanju..kod ove moje ibize ima 2 ova prekidaca, a mi smo jedan promijenili za koji smo sumnjali..a problem je bio u drugom, plastika malo bila napukla pa je u toku voznje se desavalo da izgubi kontakt prekidac i onda javi gresku..malo popravili i drugi i to je bilo to.
30km me kostalo sve, a toliko frke napravilo.. :)
ugl.fazon je sto za razliku ostalih vw-ova, ovaj ima 2 prekidaca a ne jedan..
 
Član
Otac kupio punta prije 18 mjeseci i treci dan crkne pozicija na autu i upali lampicu.....
I danas dan gori.......nisam je zamijenio:) lol
 
Član
syncro je napisao(la):
ajdin_ze je napisao(la):
Zamjeni prekidac kocnice.Kod tebe prekidac ima vise funkcija tj. namjena i jedan strujni krug mu je riknuo a drugi koji pali stope jos uvijek radi.Uobicajena pojava na vw,seat-u,audiju i skodi.

potpisujem
potpisujem, a kod tdi se jos javlja kad se pojavi zrak u instalaciji od nafte,ja bi prvo taj prekidac,mislim da nije skup....

Death_beat je napisao(la):
heh..prekidac je bio u pitanju..kod ove moje ibize ima 2 ova prekidaca, a mi smo jedan promijenili za koji smo sumnjali..a problem je bio u drugom, plastika malo bila napukla pa je u toku voznje se desavalo da izgubi kontakt prekidac i onda javi gresku..malo popravili i drugi i to je bilo to.
30km me kostalo sve, a toliko frke napravilo.. :)
ugl.fazon je sto za razliku ostalih vw-ova, ovaj ima 2 prekidaca a ne jedan..

pa imaju i golf IV i drugi vw koliko ja znam(noviji)....na jednom su koliko se sjecam 3 ili 4 zice a na drugom 2...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top