lampica od grijaca se pali

lampica od grijaca se pali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ajdin_ze je napisao(la):
Zamjeni prekidac kocnice.Kod tebe prekidac ima vise funkcija tj. namjena i jedan strujni krug mu je riknuo a drugi koji pali stope jos uvijek radi.Uobicajena pojava na vw,seat-u,audiju i skodi.

Hvala Ajdine na savjetu. poslepodne idem da i to promijenim pa cemo vidjeti sta ce biti..

a i ostali..hvala :icon_biggrin:
 
Član
to ti nije lampica od grijaca jer ona izgleda ovako
dsc03829ft7to4.png

uglavnom fino ti govori dijagnostika, BRAKE...
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ajdin_ze je napisao(la):
Zamjeni prekidac kocnice.Kod tebe prekidac ima vise funkcija tj. namjena i jedan strujni krug mu je riknuo a drugi koji pali stope jos uvijek radi.Uobicajena pojava na vw,seat-u,audiju i skodi.

Hvala Ajdine na savjetu. poslepodne idem da i to promijenim pa cemo vidjeti sta ce biti..

a i ostali..hvala :icon_biggrin:

To ti je to nemaš fule ;)
 
ajdin_ze je napisao(la):
Zamjeni prekidac kocnice.Kod tebe prekidac ima vise funkcija tj. namjena i jedan strujni krug mu je riknuo a drugi koji pali stope jos uvijek radi.Uobicajena pojava na vw,seat-u,audiju i skodi.

Eh Ajdine, sta sad da radim? :)
Promijenjen prekidac (kupljen original u interautu) opet se pali..pregledane su sve zice, spojevi oko osiguraca i prekidaca, na mjestu je sve.. :icon_question:
 
Član
da nisi kakve štopove stavio,zna se nekad dešavat da bude neki problem sa štopovima pa blinka grijac,mensecini da sam to negdje procito nekad al nisam siguran
 
lov2xlr8 je napisao(la):
da nisi kakve štopove stavio,zna se nekad dešavat da bude neki problem sa štopovima pa blinka grijac,mensecini da sam to negdje procito nekad al nisam siguran
Nisam, njegovi standardni su stopovi..pregledo sam, sijalice su iste na obje strane, znaci nije ni do sijalica.

Ostaje mi, mescini, interauto..pa nek se oni zezaju sa njim..
 
Član
da ti nije izgorila neka sijalica na autu
moj stari je imao pasata
i izgorila sijalica od zadnje lijeve pozicije
i sve se zivo pomijesalo
pritisnes kocnicu,upali se,pored zadnjih stopki i prednja lijeva pozicija
upalis zmigavac,trepcu i pozicije,al ne kao inace,kad povuce struju pa malo smanje,nego se bas primjeti
kontali mi sta je
i na kraju zamijenili sijalicu
i sve ok :)
pregledaj,mozda je i u tebe tako nesto
nisam strucnjak,al et,napisao sam sta se meni desilo,pa mozda ti i pomogne,bar malo
 
Član
jarane u mene je stari imao ibizu 99 godiste 1.9 tdi i kad god smo na autoputu il gdje god a da vozimo preko 100km/h pali se ta lampica od grijaca..de mi opisi kakva je lampica jel ono kao da su zice umotane neznam kako da ti drugaije kazem imaju ono kao dva krugica..radi toga smo ibizu i prodali relej neki bio otisao i kostao 150 eura a starom se nije davalo i prodao je
 

IGY

Član
ako nemas drugih poblema osim sto svjetli jednosavno izvrnes tu sijalicu i zdravo, tako sam i ja kod sebe od zracnih jastuka, neka dzidza otisla i svijetli stalno, iskopcam ti ja sijalicu i vise ne svijetli a dzidza i dalje ne radi , jebes jastuke da Bogda mi ne trebali nikad u zivotu :lol:
 
Deyo je napisao(la):
check-engine-light.jpg

:icon_question:


ovo nije lampica grijaca. ovo je check engine. lampica koja svjetli za svaki nepravilan rad motora. moze ti biti svasta nesto. odes na dijagnostiku i vidis gresku. nije strasna greska ako ti samo svijetli konstantno. al ako ti blinka onda je bas veca greska. idi na dijagnostiku i provjeri to sta je.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top