Kupovina auta

Kupovina auta

BHT Ovisnik
eto ti pravo fin kadett,kud ces bolje,ako ne to pogledaj ima li kakav civic sto je vec netko predlozio,prava gradska jurilica,a potrosnja za takve aute odlicna:cool:
 
Član
E ovako, volim duza auta zato mi se ta eclipsa i svidila :)... Nisam bas ljubitelj Golfova, imao sam i 2 i 3... Al nije mi to to... Kad ih ima po komsiluku gdje se god okrenem... Znam ja sto se tice odrzavanja i cijena dijelova da je golf vrh... Al kad ga svatko drugi ima, meni ne treba :D... Gledao sam one e34, mogu se naci... Al posto vec imam dobrog dizela nebih opet isto uzimao... Jeste da mu u papirima pise ime mog starog :D, al jbga...
Znaci bilo bi dobro nesto malo recimo exoticnije :D... Sta ja znam, nesto kao honda crx, vtec motor itd... Do 2000-3000KM...
Otvorio sam topic jer nisam bas upucen u te recimo strane marke :D... Znam samo par tih, sto sam slucajno naletio na njih...
Tako da ove poznatije ne bih, tipa bmw, vw, merc, itd... Posebno ne Fiat i Citroen :)...

Nisam se mogao prije javiti, bio sam na putu. ^^
 
Član
Od svih prijedloga mi se jedino svidja honda civic, bila je jedna zelena na piku... BMW kocke ne volim nikako... Mogao bi se kakav kadett gsi al da je barem malo sredjen... Tesko je naci nesto da valja za te pare, al sta se moze... Neka je ono sto se tice izgleda sredjeno po mogucnosti, a sad ostalo, moze se po malo ulagati s vremenom... Ta Eclipsa mi se prvenstveno svidila radi izgleda, a i njoj treba lamelu mjenjat :D...
 
Član
Koliko sam shvatio, ti bi brz auto, bez ulaganja, da ne troši više od 10l za 3k KM:icon_question:

Neka je sa srećom!;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Koliko sam shvatio, ti bi brz auto, bez ulaganja, da ne troši više od 10l za 3k KM:icon_question:

Neka je sa srećom!;)

a da pokusa u radnji "sve po 3,5KM" mozda se posreci :icon_biggrin:
 
Član
jarane vidim ja ti si puko na eclipsu, fino pare u dzep i po nju, ako je iole u dobrom stanju...pa jbga manje se vozaj i eto , ako se pokvari imaj neke japanke u rezervi :cool:


p.s. to sto ti trazis nesto egzoticno, brzo, lijepo, da vatas ribe na njega, da malo trosi, za 2k km mozes samo sanjati ...eclipsa ispunjava najvecim djelom te tvoje zelje , osim sto ces malo vise sipati..moras negdje naci kompromis :)

da se ne radi mozda o zelenoj eclipsi ,bivsoj od djavolice :) ?
 
OggyBoy je napisao(la):
Koliko sam shvatio, ti bi brz auto, bez ulaganja, da ne troši više od 10l za 3k KM:icon_question:

Neka je sa srećom!;)

Pa momak je napisao da mu limarija pri kupovini ne bude losa a ostalo ce vremenom sredjivati nije da je bez ulaganja ;) a sad da trazi brzo auto.. to je relativan pojam, koliko brzo :D

Kao sto su ti vec predlozili Opel Kadett GSI je najbolje rjesenje za te pare sto se tice ulozeno-dobiveno ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Koliko sam shvatio, ti bi brz auto, bez ulaganja, da ne troši više od 10l za 3k KM:icon_question:

Neka je sa srećom!;)

Pa momak je napisao da mu limarija pri kupovini ne bude losa a ostalo ce vremenom sredjivati nije da je bez ulaganja ;) a sad da trazi brzo auto.. to je relativan pojam, koliko brzo :D

Kao sto su ti vec predlozili Opel Kadett GSI je najbolje rjesenje za te pare sto se tice ulozeno-dobiveno ;)
Nisam spomenuo bez ulaganja :D... Ali ok, hvala na pomoci, ipak je najbolje da sam potrazim... Eclipsa mi nije losa, a ima i jedna calibra :D... Nadam se jos necemu...
 
Član
Mani se Eclipse, nije odrzavano auto, dosta neorginalnih djelova itd... turbo otiso,ne radi kako treba...kao ni pola drugih stvari...
 
Član
Nemoj da te izgled zavarava, kupi provjereno auto koje malo trosi za pocetak... jurilice ganjaj kad skupis od 7000 pa nadalje... moj savjet..a ti kako zelis;)
 
Član
magier je napisao(la):
Eclipsa mi nije losa, a ima i jedna calibra :D... Nadam se jos necemu...
S obzirom na tvoj ukus Calibre su pravi izbor za tebe samo su im cjene obicno ipak malo pojace od navedenog iznosa.

http://www.pik.ba/?trazilica=Calibra&stranica=1&t=
 
BHT Ovisnik
imam ti ja samo taku calibru ako hoces,uvezena u Mostar 92',tako da nema sanse da je trula,stariji covjek vozao do prije 3 god. ,crvena,alu felge 16 OZ,muzika,dobre gume,unutrasnjost kao nova,ima obicne + sportske spojlere,crvena za oko 3500km,istekla reg. ;)
 
Top