Krade li se ML?

Krade li se ML?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
copy/paste sa informativnog site-a

U BiH najviše kradu automobile njemačkih proizvođača.

"Najtipovaniji" su golfovi, pasati, audiji, zatim škode, mercedesi i drugi.

korisna informacija

"Najveći broj krađa zabilježen je na području Kantona Sarajevo. Posebna meta je bolnica na Koševu, gdje dnevno prođe i po nekoliko hiljada vozila"

e sad, koje tačno auto se najviše krade mogu znati samo pripadnici mupa tako da-pokaži značku i vjerovat ću ti :D

EDIT: post upućem og1ju - bez razloga si 'napao' nodija :)
 
Član
Da, "najtipovaniji" i jesu njemci (pa tako i mecka:D ) sto je i logicno ali ne i jedini koji se macaju kod nas...elem ibizasa nek si nam bacio taj info :cool:
 
Početnik
ma ne postoji auto koje se ne moze ukrast pa tako ni ml nije otporan na profesionalce ako treba nekome za dijelova itd ovog je ljeta ukraden R8 u Kozacu pa sto bi te cudilo da neko ukrade ml-a
 
Član
krade se ono za staq ima narudzba
golf 2 ne spada u narudzbe,oni se kradu kad je nekom mrsko pjesacit:lol:
 
Zato se Opel ne krade dok ga on dekodira i upali on zahrdza :cool::cool::cool: Moj Oplo ima eben alarm i to strasan , Mene , prvi sprat , tene kod prozora , sablja na stalazi i auto pod prozorima sta ce ti vise , odma cap carap :cool::cool::cool:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Zato se Opel ne krade dok ga on dekodira i upali on zahrdza :cool::cool::cool: Moj Oplo ima eben alarm i to strasan , Mene , prvi sprat , tene kod prozora , sablja na stalazi i auto pod prozorima sta ce ti vise , odma cap carap :cool::cool::cool:

:icon_exclaim:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Zato se Opel ne krade dok ga on dekodira i upali on zahrdza :cool::cool::cool: Moj Oplo ima eben alarm i to strasan , Mene , prvi sprat , tene kod prozora , sablja na stalazi i auto pod prozorima sta ce ti vise , odma cap carap :cool::cool::cool:

hahahah :cool::cool:
 
Član
znam da su se u hrvatskoj jedno vrijeme ML, X5 i tuareg strasno krali, jer ih je valjda lako ukrast zbog brojne elektronike koja ima, j*g sve ovisi, ako cuvas na cuvanom parkingu nece ti to niko krast, jedino ako stoji vani zabacen ovisno od narudzbe sve je moguce..
 

MTR

Član
znam da je prije godinu dvije pofatana ekipa koja je odradjivala X5-ice po Hrvatskoj i BiH , u ekipi nasi i MURIJA , imali aparat koji kupis u Italiji za 50.000 eura , otvara i pali sva auta . Bilo koji profi ce ti otvorit i upalit auto koje god hoces za manje od minute .
Sarajlije znaju bolje , negdje 2002-2003 , direkt ispred ambasade klepljen avdi S6 od Danskog Ambasadora za manje od 25 sekundi , jos i tablice zamjenio ,metno BH , pa eto
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Zato se Opel ne krade dok ga on dekodira i upali on zahrdza :cool::cool::cool: Moj Oplo ima eben alarm i to strasan , Mene , prvi sprat , tene kod prozora , sablja na stalazi i auto pod prozorima sta ce ti vise , odma cap carap :cool::cool::cool:

od ovog posta nema dalje hahahahaahhaahahahahahaahahahaha
 
Ma sve ljudi mogu provaliti,od starog mi frendovi jedan dan sjede i ovaj jedan ima ML a novog,kad ce ti ovaj drugi da se kladimo da cu provalit u dzipa bez da bilo sta ostetim....Okladili se u CENERA i ovaj s ML-om popusi jer je ML provaljen u manje od 5 min.Kako?? ne smijem reci...
Pa naravno da je sve moguce ljudi moji.
 

LSD

Član
renault_fan je napisao(la):
Ma sve ljudi mogu provaliti,od starog mi frendovi jedan dan sjede i ovaj jedan ima ML a novog,kad ce ti ovaj drugi da se kladimo da cu provalit u dzipa bez da bilo sta ostetim....Okladili se u CENERA i ovaj s ML-om popusi jer je ML provaljen u manje od 5 min.Kako?? ne smijem reci...
Pa naravno da je sve moguce ljudi moji.

znam i ja kako al necu da kezem:lol::lol:
poslovna tajna :lol::lol::lol:
 
Član
0g1 je napisao(la):
Ima tetak vec 2 godine ML a 2003 godina drzi ga na parkingu i dosad nije bilo problema nikakvi a i znam jos jednog vlasnika koji takodze ML a i ne drzi ga u garazi i isto nije bilo problema , a koliko znam i nije bas na udaru ML.


Nek ti se smiju, ali ja upravo ovakve odgovore tražim. Znam i ja da se sve krade, ali recimo ja znam nabrojati pet ljudi koje lično znam koji su ostali bez golfa u zadnje tri godine , dvojicu bez passata, dvojicu bez x5-a, jednog bez t4, a četvoricu koji imaju ml-a i drže ga vani i hvala Bogu nisu imali nikakve probleme do sad.

Izgleda najbolje za terenca uzeti XC 90 volvo, samo skuplji je u prosjeku deset posto u odnosu na ml-a tuarega i x5-icu, a iskreno ovi nabrojani mi se više dopadaju...
 
Član
meni je rekao covjek koji radi sa autima da se novi mercedesi tesko kradu, da imaju mnogo blokada tamo vamo, kaze da su oni probali na c klasi novoj :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top