Krade li se ML?

Krade li se ML?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Možda će vam smiješno zvučati, ali pitanje shvatite kao krajnje ozbiljno :icon_biggrin:

Znam kako X5-ice i Tuareg jako često nezakonito mjejnaju vlasnika. Počele su se krasti i Toyote ali jako rijetko. Zanima me da li ste čuli da je nekom ukraden ML mercedes u posljednje vrijeme?
 
Početnik
ma druze danas se krade sve svasta, ni ML nije otporan na lopove ;) hehe, ja moja kola drzim odkljucana pa se mala decica igraju u njemu :D:icon_smile: malo menjaju brzine i tako :D nemam srca da ga zakljucam ;)
 
Član
E jbg pitanje i jest smijesno...nema koje se auto ne krade brate nek je imalo vece vrijednosti...
 
krade, znam 2 slucaja, doduse jedan je vracen nakon par dana vlasniku, jer su ti lopovi malo koristili u svoje ''svrhe'', oba slucaja su bila ima sigurno 3-4 godine ne znam kakva je sad situacija... ali realno sve se krade, npr. mom stricu su Citroen ZX pokusali ukrasti:icon_biggrin: a u zadnje vrijeme u Sarajevu su aktualni Renaulti sa karticama umjesto kljuca;)
 
Član
Gledao sam reportažu na njemaćkom profi treba ispod 2min da otvori i pokrene ml
s tim sto mora imati odg. elektroniku za taj model znaći mora striktno znat kojeg ide dignuti.
 
Član
Ima tetak vec 2 godine ML a 2003 godina drzi ga na parkingu i dosad nije bilo problema nikakvi a i znam jos jednog vlasnika koji takodze ML a i ne drzi ga u garazi i isto nije bilo problema , a koliko znam i nije bas na udaru ML.
 
Član
Znaci og1 ti znas dva insana sa ML-om koje niko nije ukro i dosho si do zakljucka da nije na udaru..bravo majstoreee...a jesu samo 3 proizvedena :D
 

MTR

Član
Krade se sve sta se stigne , zavisi kakve su im narudjbe !!! Znam kad je Lijanovicima plano ML , imao ko fol ono za satelitsko pracenje . Tragac nasao transponder negdje na Uralu u Rusiji :lol::lol::lol:
 
Član
a gde se nalazi taj ML i koja je godina?!

p.s. (tvoje prisustvo bi se tretiralo kao saučešništvo):zicagu:
 
Član
osiguraš casco, jest da platiš al se ne brineš :D

sve se krade, pogotovo ako si sa svojim radijusom kretanja izložen malo 'mračnijim' parkinzima (ili pak mjestima udaljenim od javnosti-policije i prolaznika) :D


kupi vw golf 1 i na haubi napiši ''imam 30 milja u keshu za ML'' :icon_biggrin:
 
Član
nodiash je napisao(la):
Znaci og1 ti znas dva insana sa ML-om koje niko nije ukro i dosho si do zakljucka da nije na udaru..bravo majstoreee...a jesu samo 3 proizvedena :D

e ajde pametnice posto imas odgovor na sve
de mi listu auta koja se najvise kradu u BiH bice dovoljno 5 auta a eto ako ne znas auta moze i 5 marki ...bas me zanima posto znas oko ovi stvari
 
Član
0g1 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Znaci og1 ti znas dva insana sa ML-om koje niko nije ukro i dosho si do zakljucka da nije na udaru..bravo majstoreee...a jesu samo 3 proizvedena :D

e ajde pametnice posto imas odgovor na sve
de mi listu auta koja se najvise kradu u BiH bice dovoljno 5 auta a eto ako ne znas auta moze i 5 marki ...bas me zanima posto znas oko ovi stvari

hahaha nema tu liste jarane..procitaj postove iznad da se ja neponavljam dzaba...nema ni pravila ni niceg kad su vrijednija auta u pitanju...ja sam mislio da recimo nikad forda nebi ukrali...skoro marnuse puncevom burazu ispred zgrade u po bijelog dana ford mondea...pravila nema kad ja automafija u pitanju...a to sto ti nisi cuo da su nekom maznuli tu marku vozila je druga stvar a eto navede ti cojk gore jednog takvog...

:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top