Komentari projekta Renault 5 GT Turbo PH1 Coupe by Roki_actros

Komentari projekta Renault 5 GT Turbo PH1 Coupe by Roki_actros

rs6

Član
ma jarane svaka cast vala tako i treba :D
nego kol'ko ovo KS ima ? :D

btw renault 5 sa 1.7 motorom iz renoa 21 je bilo prvo auto s kojim sam " proful'o ulaz " s 13 god, stubovi me zadrzali xD
 

rs6

Član
roki_actros je napisao(la):
120 KS :D R5 sa 1,7 motorom ide pristojno :)

is'o je nazalost :D malo mi prepravio prednji kraj samo :D

al ajd da ne off-ujemo temu previse, idol si mi zbog projekta !!! :D
 
Nabavljena boca vode i jos neke sitnice...Treba ofarbati auto, a nemam vremena :icon_cry::icon_cry: Cim ulovim par dana slobodno bacam se na posao.
 
neznam sta da VAM kazem..:icon_question:
ovo nije projekat ovo je megaprojekat... ono iz duse iz ljubavi prema renaultu..svaka cast!
 
N

nenad

Bravo, bravo, bravo! Koliko finansija, vremena, truda, ljubavi i svega ostalog je ulozeno u ovaj projekat to je stvarno za svaku pohvalu i veliko postovanje! Kada se pregleda cijeli projekat, fascinantna je posvecenost svakom detalju, od rastavljanja kompletnog auta i radjenja na novo, nabavke novih dijelova, reparacije, farbanja i ciscenja starih dijelova... skidam kapu i nadam se da cu te uskoro vidjeti na cesti u ovom autu.
 
Huh, sta reci koji posluku porati :icon_question: Haj'mo redom..


@ekrem_: Hvala. To mi je izduvni ventil..Od svih briga i obaveza utociste mi je taj auto i garaza..

@Adnan Kulauzovic: Hvala..

@nenad: Hvala druze moj na opseznom i zaista "velikom" komentaru..Ja se iskreno nadam (sanjam) da cu do 19. maja ako Bog da sklopiti auto (male su sanse) pokusat cu..Imam nesto sitno slobodnih dana pa cu pokusati napraviti nesto..Mada necu nista ni da mislim..

@nenadbalaban: Hvala..Fabrika ako je ako smijem primjetiti napravila par propusta koji nisu bili potrebni no dobro :D
 
Top