Komentari projekta Renault 5 GT Turbo PH1 Coupe by Roki_actros

Komentari projekta Renault 5 GT Turbo PH1 Coupe by Roki_actros

Član
prelijepo ozivljavanje kultnog autica i jako rijetkog na nasim prostorima! svaka cast treba imati ... za ovo ;)
 
bas sam danas geldao RIDES na Discovery-u i ides njihovim stopama , da nam drzava nije kakva jeste ovo bi se trebalo snimati pa napraviti neka emisija vezana za auta i projekte kao sto ameri imaju na svakom cosku
 
Hvala;) Imam ponude nekih TV stanica da sloze emisiju, ali s obzirom da auto jos uvijek nije gotovo, odlazem to.. Cekam zavrsetak radova, pa ce vjerovatno biti neka reportaza..
 
pa fino je to samo si trebao praviti video zapis bilo bi jos bolje da se slozi kao neka emisija jer ovo stvarno ne vidjas svaki dan
 
Faki druze,maloprije sam morao Restartovat kompjuter,poce da steka kada sam klikno na projekat.....imas miliardu milion hiljada triliona njakih slika od onog atom-mrava,svaka cast na ovome,vjerujes da mi je najdrazi projekat ovdje,maloprije sam nakon restartovanja ponovo usao na BHT i kliknuo na projekat,zatim sisao da jedem i napravio sam kafu usput,dosao opet gore na sprat i kad mi se taman ohladila kafa za popiti onda sam i mogao ponovo scroll-ovati mishem i uzivao u projektu....:D
 
Član
Zemo hoćemo li to aBd slijedeće ljeto vozikat se u turbaku , he he , svaka čast , duboki naklon...
 
@Little Dragon: Ma nije mi to tada bilo na pameti :D Prljave ruke, umor, prasina, i milion durgih problema, pa ponekad zaboravis jesti, popiti kafu, a jos svasta nesto, dok ti gomila lima popije mozak :lol:

@nermin suljagic: :lol::lol: KING ! Hvala druze Suljagicu ;) Pored svega ovoga sto si naveo, ja bih jos jedino provjerio konekciju :lol: :D

@rinaldo: Ooooooo brate moj rodjeni :) Ja sta nego hocemo, pistati okolo sa dji ti turbom :D Hvala ;) Javi se kad budes 'vamo, dugo te ne vidjoh ;)
 
rijetkost je vidjet da neko ovako auto restaurira...Heh ali jedno skromno pitanje,zasto motor i motorni dodaci sve u CRNO...Znam ja da je to 1,4 maleni (ali ipak snazan motor) ali lijepo bi bilo vidjeti pod haubom kombinaciju boja,ako nista crno sivo

no sve u svemu RESPECT ;)
 

rs6

Član
e ovo je overhaulin pravi :D svaka cast drug, mislim da na autu nema tackice koja nije " prevrnuta " :D
 
@renault_fan: Zato sto je auto u najmanju ruku oldschool i pod haubom je opet u najmanju ruku mcrina, koja mora da zraci iz crnog..Meni se tako svidja, a biti ce sivih elemenata (glava, intercooler, turbina, mjenjac, hladnjak i sl.) Hvala.

@zmayich: Ooo futuro turbo driver :D 'fala zivio. Javim ti se, treba mi nekih naljepnica za Turbo ;) Pa ce moj sarajevski brat to pokupit' ;)

@rs6: Ako se radi, da se bar uradio kak' spada, kaj ne :D Hvala ;)
 
Legend
a znaci ziv si druze
svaka cast za sve radove , evo ja sam opet od pocetka do kraja prelistao ,sta jos ostaje da to bude to ?
kad se zavrsi , definitivno ce moci biti primjerak za izlozbu ne na nasim skupovima nego na renault sajmovima !!! svaka cast
 
Ziv sam (barem tako kazu :D ) Hvala druze ;) Ostalo je jos ofarbati auto i sastavljati onda...Za to cu da iskoristim zimu ako Bog da..U proljece mogu obaviti probne voznje i testiranja, a kad cesta bude cista i suha, onda mozemo na cestu sjedi starac i ja ;)
 
Top