Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

BHT Ovisnik
Snap! je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
225-230 po satu
seat leon cupra4 tdi
jesam li brz ? :)

a vozio sam i tatin audi a6 2.5 tdi
250 po satu na auto putu bg-zg

Moj FR na 19" ide 240 ;)

necipovan toliko po satu na 19:icon_eek:
moram i ja onda svog stisnuti,il dobro sat laze na toj brzini ili je cipovan ?
 
Član
golf 3 55kw 158 po gps-u, djavolu malo po nasim putevima
sa8emamy.jpg
 
Član
CoL3 je napisao(la):
Snap! je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
225-230 po satu
seat leon cupra4 tdi
jesam li brz ? :)

a vozio sam i tatin audi a6 2.5 tdi
250 po satu na auto putu bg-zg

Moj FR na 19" ide 240 ;)

necipovan toliko po satu na 19:icon_eek:
moram i ja onda svog stisnuti,il dobro sat laze na toj brzini ili je cipovan ?

Koliko znam top speed se povećava većim felgama :icon_question: a ubrzanje je slabije
 
BHT Ovisnik
iskren da budem neznam,da se ubrzanje smanjiva svakako,to je logicno,al to neznam,ja sam neku vecer bez problema 230 na 15,a veci mu je top speed i po katalogu,tako da moze jos,koliko ce onda nagurati sada na 17
jer vidim da je cupra i fr diesel oko 215 kataloski standard
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Koliko znam top speed se povećava većim felgama :icon_question: a ubrzanje je slabije
To je vec malo veca filozofija :D uh,zavisi od snage motora i omjera prenosa,cesto se ni ubrzanje na vecem tocku ne smanjuje nego se samo duze ostaje u istoj brzini i taho pokazuje manje a stvarno ubrzanje moze ostati isto iako je drugaciji dojam,vidjeli ste npr na sreetraceovima da mnogi jaci auti cak pilaju blatobrane da stave vece tockove jer veci tocak jednim okretom prelazi veci put tako da se nekada cak i ubrzanje povecava na vecim tockovima a sat pokazuje manju brzinu,isto je i sa top speedom ;) Sve zavisi ima li motor snage i jeli omjer mjenjaca takav da moze dovoljno brzo okretati veci tocak.Ako motor moze postici tocku max snage u najvecem stupnju prenosa i na vecem tocku,onda je paradox sto auto ide brze a taho pokazuje manje.
 
Član
allroad je napisao(la):
Koliko je ks taj fr? I koji je to model uopce nemas slike nigdje pa ne znam

Leon FR 1M, 150KS TDI bila je nekad garaza, ali zatvorena zato sto na svijetu postoji samo german style ;)
 
Super Moderator
Ne znam drug sta da ti kazem, kolega imao golfa arl, ne moze biti u boljem stanju, najvise sto je na satu pokazao je 230.. Mislim da je tim autima top speed nekih 215-220 jer meni c klasa sa 170KS i 2200 kubika ide 225 po gps
 
Član
-Suki- je napisao(la):
Snap! je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Koliko je ks taj fr? I koji je to model uopce nemas slike nigdje pa ne znam

Leon FR 1M, 150KS TDI bila je nekad garaza, ali zatvorena zato sto na svijetu postoji samo german style ;)

cemu ovakve opaske?

Drug moj, nemam ja nista protiv toga, ali toliko sam isprozivan da mi je auto odvratno, zazori ovo ono, a ustvari auto da kazem "savrseno". Jednostavno je tako, ako si drugaciji odma nevalja. Ne bih da ulazim u dalju raspravu ;)

allroad je napisao(la):
Ne znam drug sta da ti kazem, kolega imao golfa arl, ne moze biti u boljem stanju, najvise sto je na satu pokazao je 230.. Mislim da je tim autima top speed nekih 215-220 jer meni c klasa sa 170KS i 2200 kubika ide 225 po gps

Kako ti kazes drug, ja sam napisao sta je u mom slucaju, ne bih da se raspravljam ;)
Sve najbolje.
 
Top