Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

GTI FAN je napisao(la):
Koji pakleni stojadin ;) top speed mu nije vrlina a sto se tice ubrzanja do 100km ja mislim da bi to cak trebalo biti i bolje.

Pa dobro buraz ja mislim da je tu još koji 20km/h i dosta ipak stojadin je haha :D a što se tiće ubrzanja nije to taćno izmjereno, izmjerim pa ti javim, i gle zavisi koji mjenjac stavim radio sam ja tu dosta toga :D ebat ga ako on vrti obrtaje a ovam ništa :D ali sad je tip top 1-2 i opa :D pozz
 
pvmf3n14l7409gafd5v.jpg


Ostao sam duzan sliku, nasao je nekako, nije bas 2,3 ali da sam ga drzao jos nabro bi :icon_smile:
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
pvmf3n14l7409gafd5v.jpg


Ostao sam duzan sliku, nasao je nekako, nije bas 2,3 ali da sam ga drzao jos nabro bi :icon_smile:
e jarane veliki pozz! koji je to mercedes, moja jaran ima E320 235ks Avantgarde ona starija tipa znaš već :D zver je terao ga je do 220km/h samo jbg proguta benzin uff, sada je kupio E280 4-Matic i ugradio plin ala to ćupa haha :D
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
C180 120Ks, a imam E320 ali CDI, odkud mu 235, jel nesto cackao, budzio? Idu fino ali oce i popiti :icon_smile:

Ma ovaj Što je E320 ima 235 ks budzio ga je što jest, jest, al ide ko nenormalan ko avion arane,sa njim smo bježali muriji od njihove 5-ce ali trošiii aaaa eno ga parkiran gore hahaha :D ali ovaj sad je 4 vuće 2.8 motor ali isti je to vrag samo eto što je 4-Matic,ali on je došao sa nekih 210ks ništa nije dirao :D ev snimak :D taj do njega je ta zvijer 3.2 od 235 ks :D http://www.youtube.com/watch?v=CE8OSFjhvR8&feature=plcp
 
Super Moderator
hakkler je napisao(la):
Neki su s drugim IC-em, cat off-om,filterom,ovim onim i šta ti ja znam šta su još promijenili izvukli i 140ks sa 90ks stock na 1.9tdi...ali top speed na toj getribi je i dalje bio 210km/h :D

mene prošlo...tu i tam poklopim..a ni nejde više autić ko prije..a i nema potrebe

bitno da ova tema..živi :cool:

ajd..peglajte dalje..došla zima pa su konji živnuli :lol:


A sto ne ide vise kao prije sta mu je?
 
Član
allroad je napisao(la):
hakkler je napisao(la):
Neki su s drugim IC-em, cat off-om,filterom,ovim onim i šta ti ja znam šta su još promijenili izvukli i 140ks sa 90ks stock na 1.9tdi...ali top speed na toj getribi je i dalje bio 210km/h :D

mene prošlo...tu i tam poklopim..a ni nejde više autić ko prije..a i nema potrebe

bitno da ova tema..živi :cool:

ajd..peglajte dalje..došla zima pa su konji živnuli :lol:


A sto ne ide vise kao prije sta mu je?

mislim da je teta lamela..malo "umorna"...evo danas poklopio u petoj na 100km/h..kad ono okretaji krenu..ali..šusa nema :icon_evil: tj..krenuo sa kašnjenjem :icon_sad:
valjda dobilo neko pero na šeširu..zamašnjak još nije..za sad :icon_mad:
mislim da se i na snimci vidi...umor poslije 140. Prije je to puno brže penjalo.
 
Član
NoćnaPtica_Z101_ je napisao(la):
Zastava 101 88"god normalno izvadjen 1.1 motor i stavljen 1.6 16v(Lancia) motor sa 120ks:D
353cvoy.jpg

nesto mi to slabo druze,toliko ide obicni 1.1
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZPYzRkDlEWw[/video]
 
Član
Ja nisam imao prilike da idem brzo sa golfom sam zadnji put 132 kmh. a moze jedno pitanje golf 4 74 kw kolko moze najvise posto nemam blizu dje puteva da idem brzo svako pitanje dobrodoslo
 
Član
Fiat Tempra 1.6ie 55KW 160/oko 5000RPM brzom cestom prema BL,moze jos mozda do jedno 175,i to je plafon :D
 
Član
Eko10 je napisao(la):
Ja nisam imao prilike da idem brzo sa golfom sam zadnji put 132 kmh. a moze jedno pitanje golf 4 74 kw kolko moze najvise posto nemam blizu dje puteva da idem brzo svako pitanje dobrodoslo

2hxyio2.jpg

kod kolege, ako si mislio na dizel 74 kw
 
Član
Eko10 je napisao(la):
Ja nisam imao prilike da idem brzo sa golfom sam zadnji put 132 kmh. a moze jedno pitanje golf 4 74 kw kolko moze najvise posto nemam blizu dje puteva da idem brzo svako pitanje dobrodoslo

Kako nemas dje na ulazu u Ro ja sam tu vozio passata 160
 
Top