Kalkulator troškova registracija PMV-a

Kalkulator troškova registracija PMV-a

Član
Samo sto je ovo sega kalkulator zadas i kliknes izbaci ti cifru , ponovis sve to izbaci ti drugu cifru :lol: ova druga je tacnija :icon_eek:
 
Član
a jbt zivot... haj znam da je poskupila registracija, al nije valjda za 200km:icon_eek::icon_eek: proslu platio 570km, a sad po ovom (drugom) kalkulatoru, trebao bi 770km :icon_eek::icon_eek:
 
Član
kod mene po ovom drugom pokaze 522 KM, mislim da je to ispravno ili bar priblizno, koja marka gore dole.
 
Član
jbg vala kod mene nije koja marka gore dole u odnosu na proslu godinu... vec punih 200km... nista, ionako mi za 5-6 dana istice registracija, pa cu vidjet kako stvari stoje :lol:
 
Član
ja neznam kod Vas al bgm kod mene u par maraka vise nego kad sam ja rego auto prije jedno dva mjeseca...
 
Član
191kw 2261ccm 2007god

registracija sa novom saobracajnom i tablicama mi je bila 920KM onda one poslije bez saob. i tablica su kostale 883,00KM a po ovom sad u proex-u pise 924,08 KM a u din-bh 1 039,00 KM... i koja bi sad trebala biti tacnija... kod prvog pise putarina 100 a kod drugog 250...
 
Član
A20DTH je napisao(la):
5 puta zaredom iste podatke uneses i sve 5 puta razlicite cijene

Upravo ti to i govorim :icon_question:

ovo je naj pribliznije

http://www.mojeosiguranje.net/izracun-cijene-registracije.html

mada je naj bolje reg. u bihamku dobijes gratis godisnju clanarinu
 
fond za zastitu voda 20 KM. bas me zanima ima li IGDJE podatak, koliko se to prikupi godisnje od registracija za ovaj fond, i gdje su te pare potrosene..
posebno taksa za zastitu voda, a posebno za zastitu okolisa..***** te drzavo
 
Član
UKUPNO:
888 KM
e ovaj je vec kao sto sam naveo da su mi do sada bile 883 a ove gore bjeze i po 200km
 
Top