Kalkulator troškova registracija PMV-a

Kalkulator troškova registracija PMV-a

Član
Ni jedan ni približno da izbaci. Najpribližnije mi je bilo 496, a mene registracija izašla 356.:icon_biggrin:
1.600ccm
80kW
2002.
 
mirzzaa je napisao(la):
UKUPNO:
888 KM
e ovaj je vec kao sto sam naveo da su mi do sada bile 883 a ove gore bjeze i po 200km

Taj nije obračunao:

EKO FOND 15,00 km
TEHNIČKI PREGLED JE SADA 61,00KM

a putarina je 100,00km za vozila od 1801ccm do 2500ccm

lp
 
Član
Vodite racuna za ovo vazi samo za KANTON SARAJEVO! Razlicite su putarine, porezi i slicno u svim kantonima!
Npr. Kanton Sarajevo ima porez na starost vozila dok to u BPK ne postoji itd itd..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
fond za zastitu voda 20 KM. bas me zanima ima li IGDJE podatak, koliko se to prikupi godisnje od registracija za ovaj fond, i gdje su te pare potrosene..
posebno taksa za zastitu voda, a posebno za zastitu okolisa..je*em te drzavo

a sta mislis za podatak da od ukupnkog pometa svaka firma plaća turističkoj zajednici po 0,07 % a najveci apsurd u svemi tome je da i ako radis sa gubitkom te spada da platis...
 
Član
Vidi za PV je 15 KM, a za Teretno vozilo 90 KM. Ako uzmemo u obzir cinjenicu da je Caddy npr. teretno vozilo, a sigurno manje šteti okolišu od 50% PV, tipa starih golfova i slicno.. Apsurdno!!
 
Član
eh evo opet da se ja javim... pade mi kamen sa srca... bio sad u osiguranju, nije 770 kako mi je izbacilo ovdje, vec ce mi bit 564km (a prosle godine 573) :lol: tako da mogu sutra rahat odnijet papire da se registruje auto :lol: :D
 
Član
Ams 8km ili naknada za pomoc na putu jel ima se pravo na to jednom godisnje?ili sta?
Prvi link 614km a drugi 669 ja bi bio zadovoljan da bude toliko;)
 
Član
ja proslu platio 650 KM bez tehnickog a na ovim stranicama izbacujem izmedju 623 i 689 sa tehnickim
 
Početnik
Nezz otkud vam takve cijene :icon_biggrin:

Passat 1.9 tdi 81 kw 1998godiste 525km (BSO)

Audi a4 2002 godiste 2.5 tdi 132kw 619km (Jahorina osiguranje)

Cijene su sa svime,od tehnickog pa do putarina i svih gluposti ;)
 
Član
Ne znam ni ja od kuda tebi takva cijena. :icon_biggrin: Pugeot 307, 1.6, 2006, 80kw, 509km prva registracija, dakle redovna bi trebala biti oko 480KM. Bobar osiguranje.
 
Član
hajd kad vec raspravljate, u koje osiguranje otici za registraciju, koje dodje kao najbolje :icon_confused:
 
Top