kako spojiti da radi i drugi izlaz na pojacalu?

kako spojiti da radi i drugi izlaz na pojacalu?

Član
Davor_ je napisao(la):
U skorije vrijeme planiraj kupiti drugo pojacalo jer toj T1ici je dosadno na toj snazi i tjesno mu je u toj kutiji ;)
Brate bolje i ne y*bat nego y*bat s malom tuki! (sto to pojacalo radi tom wooferu)

HAHAH..sto me nasmija....nije ba..bolje je jebat pa kako bilo..hehe...a ne znam et...pise na oovm pojacalu da je 1 kW--sad koliko stavrno ima snage neam pojma...a promijenit cu ga..jebaji ga...;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
pojacalo stvarne oko 200w hehehe, a taj sub davor najbolje zna koliko trpi hehehe :cool::cool:

to mi nije jasno nikako a citao sam o tome,raja spominje....pise 1000 W a ustavri 200 w...kako je onda na onom sto pise 350 w...koliko je tu stvarna snaga??kako se to mjeri..
 
Član
Imas max power i RMS snagu, ova rms ti je stvarna i bitna ;) A ovaj max power ti je cista glupost proizvodjaca i njihov marketinski trik da prodaju proizvod ;) Ozbiljnije marke tipa Rockford, DLS ...uopste i ne stavljaju tu max power snagu na svoje proizvode

Ukucas model pojacala na googl i trazi specifikacije za pojacalo i gdje vidis da pored broja wati stoji i RMS to ti je prava snaga ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Imas max power i RMS snagu, ova rms ti je stvarna i bitna ;) A ovaj max power ti je cista glupost proizvodjaca i njihov marketinski trik da prodaju proizvod ;) Ozbiljnije marke tipa Rockford, DLS ...uopste i ne stavljaju tu max power snagu na svoje proizvode

Ukucas model pojacala na googl i trazi specifikacije za pojacalo i gdje vidis da pored broja wati stoji i RMS to ti je prava snaga ;)

thx Adi...kratko i jasno...;)
 
Top