kako spojiti da radi i drugi izlaz na pojacalu?

kako spojiti da radi i drugi izlaz na pojacalu?

Član
ovo imam u autu spojeno kako jeste,i prejako udara,trese se sve..al posto vidim na pojacalu imaju jos dva izlaza,interesuje me:
da li bi bila jaca muzika da se spoji nekako jos i ova dva izlaza..problem je sto mi je cd-player pionirov i ima samo jedan izlaz za cincine...i ako ima ko kakav savjet da mi da u vezi jacine ove muzike sto imam,jer za mene je spansko selo ovo..




 
joj steta neiskoristenog RF woofera u ovakvoj kutiji i ovakvom pojacalu.. ali mozes spojiti jos na drugi bridge, lijevo ta 4 konektora isto kao na desnom, tj na drugu zavojnicu, ali zavisi po koliko su ohma.. bolje nek ti spoji netko tko zna.
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
joj steta neiskoristenog RF woofera u ovakvoj kutiji i ovakvom pojacalu.. ali mozes spojiti jos na drugi bridge, lijevo ta 4 konektora isto kao na desnom, tj na drugu zavojnicu, ali zavisi po koliko su ohma.. bolje nek ti spoji netko tko zna.

samo si me zbunio..hehe...ovo sam kupio od jednog tipa iz njemacke i kaze mi da je kvalitet na nivou..e sad ja neam pojma...ima stvarno gumu ovu naprijed jaku i presvucena Al tako da se ne moze probit a citava je prejaka i teska je..dimenzije vis 35,sir 48 i duga 80 cm...ogromno...a kako spojit???moze li se samo uzeti s ovog kabla i spojit zice na drugi...pise nesto 2 ohma,4 kanala..bil bila jaca muzika??
 
kvalitet je jako dobar, ali woofera, a pojacalo je poprilicno lose i nije nikako za taj woofer..

pogledaj kako je spojeno sad, na desnoj strani krajnja dva konetkora, imas lijevo isto tako, to bi trebalo na drugu zavojnicu na wooferu spojiti, ali se onda mora lijepo nastimati gain i na A i B kanalu, malo veca politika da bi bilo ok.
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
kvalitet je jako dobar, ali woofera, a pojacalo je poprilicno lose i nije nikako za taj woofer..

pogledaj kako je spojeno sad, na desnoj strani krajnja dva konetkora, imas lijevo isto tako, to bi trebalo na drugu zavojnicu na wooferu spojiti, ali se onda mora lijepo nastimati gain i na A i B kanalu, malo veca politika da bi bilo ok.

razumijem al ja to ne smijem dirati bez pravog covjeka za to....
 
pa zato ti i kazem da uradi netko ko zna jer moguce da su zavojnice 2x2 ohm pa ova opcija nebi bila pametna za spojiti.. nek stoji tako, samo da je bar neku bolju kutiju za taj woofer. ;)
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
pa zato ti i kazem da uradi netko ko zna jer moguce da su zavojnice 2x2 ohm pa ova opcija nebi bila pametna za spojiti.. nek stoji tako, samo da je bar neku bolju kutiju za taj woofer. ;)

skontat cu nesto..ne zuri mi se....;)
 
jednostavnija varijantica (i bolja) ti je da zamjenis pojacalo za kakvo jace mono, taj rf je pravo fina igracka.....
 
Član
ja mislim da njemu treba Y kabal, jer kako je rekao ima još ulaza na pojačalu ali ima samo jedan izlaz na player-u...
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
jednostavnija varijantica (i bolja) ti je da zamjenis pojacalo za kakvo jace mono, taj rf je pravo fina igracka.....

aBd vidjet cu sta cu..mozda samo pojacalo promijenim iako mi je ovo fixirano na kutiju

Bekir_SA je napisao(la):
ja mislim da njemu treba Y kabal, jer kako je rekao ima još ulaza na pojačalu ali ima samo jedan izlaz na player-u...

da ima jos ulkaz na pojacalu a samo je jedan izlaz s playera..gdje ima uzet tih kablova Y..
 
videokabels66.jpg



trebalo bi da ima u svakom bolje snadbjevenom supermarketu, da si u Sarajevu preporucio bih na par mijesta gdje ima 100%, pokusaj preko pika ako ima ko u okolini
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
trebalo bi da ima u svakom bolje snadbjevenom supermarketu, da si u Sarajevu preporucio bih na par mijesta gdje ima 100%, pokusaj preko pika ako ima ko u okolini

OK potrazit cu po ovim supermarketima u nas ovdje..al dok jos viidm s nekim ko ce mi to odradit pa cu onda...hvala u svakom slucaju...:cool:
 
Član
Vidi u nekoj radnji sto prodaju bilo sta od audio technike trebali bi imati i ovaj y chinch prelaz kod nas vamo na arizoni je par 3 KM :D
 
Član
U skorije vrijeme planiraj kupiti drugo pojacalo jer toj T1ici je dosadno na toj snazi i tjesno mu je u toj kutiji ;)
Brate bolje i ne y*bat nego y*bat s malom tuki! (sto to pojacalo radi tom wooferu)
 
Top