kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

Ja koristim New Sport Fresh - deodorante naturale per ambiente, konzerva sa gelom italija proizvodi, traje 20ak do 30 dana i mirise ko u bajci, uzimao sam od jagode a sad sam presao na jabuku, za mene nema boljeg, jest da je jedna konzerva 6.15 KM ali kako mirise isplati se :123:
 
Legend
wunderbaum3.jpg
 
Član
oxygenn je napisao(la):
Gdje kupiti ovu konzervu s mirisom limuna ili narandze - lokacija Sarajevo, poklopac je zuti ili naradzasti


Danas kupljeno na vasu preporuku pa cemo vidjeti, za pocetak je fin miris, a samo 5.85 KM
 
Narode

Za uvek svez miris u kabini svoga auta koristim "deo spray for car Black Ice".
Zanci u pitanju je sprej - parfem koji se uspricava u sistem za aerizaciju kabine...najbolje, ili se cak moze "naspricati" i jelkice koje verujem vise o svakom retrovizoru automobila koje pogledamo. Ja konkretno koristiom taj miris 1-2 puta nedeljno i Yugic koji imam (a dihtuje kao resetka) mirise tokom cele nedelje. Proizvodjac mirisa je Areon.a cena mu je oko 3€
areon.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
redovno obrišem kožu vlažnim mirisnim maramicama , u autu zabranjeno pušenje cigareta i hrana i piće bilo koje vrste i eto ga uvjek svjeze ko novo :D a za svaki slucaj tu je miris jagode u ladici i gepeku
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
redovno obrišem kožu vlažnim mirisnim maramicama , u autu zabranjeno pušenje cigareta i hrana i piće bilo koje vrste i eto ga uvjek svjeze ko novo :D a za svaki slucaj tu je miris jagode u ladici i gepeku

Ahhhh zima.....burek auuuuu hebo wunderbaume :lol:
 
ima neko sranje sto sam kupio u Bingu miris za osvjezavanje tkanine dodje u slicnoj boci kao ona tekucina sto je za pranje stakala naspricas jednom svjezinu drzi do dvije sedmice a dodje je pola litra znaci platis 6KM miran 4 mjeseca a kad izadjes s sjedista koristi i kao body sprey sav se uzmiruses :lol:
pravo dobra stvar ;)
 
Član
Uzeo danas Areon Passion mogu reć bas da je pašn :D zasada extra mirisi vidit cemo za 3 dana sta ce biti:lol:

passion-conserva-big.jpg
 
BHT Ovisnik
ja sam isto odrzao obecanje imenjace, kupio sam si onaj hrast za auto,za sada odlican:cool:
 
Top