kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

BHT Ovisnik
Skrabo je napisao(la):
gdje ih uziams col3 da i ja sebi uzmem?



u plin komerc,odnosno poznatiji kao plinar na vrhu avenije/centar2 na onoj raskrnici kod mljekare i vatrogasaca,dole 50m nize se nalazi peugeot salon i ona pumpa centrum

Franki je napisao(la):
De mi reci gdje uzimaš ovaj što kažeš da dobro miriši i koji lijepo miriši da nije moron? :D
Ja kupio opet onaj i ne miriše... :icon_question:

vanilija:cool:
 
Član
Jeli itko probao ovaj miris da javi rezultate

black-ice-big.jpg
 
Početnik
Jesam ja i predobar je,doduse ja sma koristio vaniliju ali vjeruj dugo se zadrzava miris i svjezina.Neces se pokajati. :cool:
 
BHT Ovisnik
Sarajlic je napisao(la):
Jesam ja i predobar je,doduse ja sma koristio vaniliju ali vjeruj dugo se zadrzava miris i svjezina.Neces se pokajati. :cool:

koristis li i dalje:lol::lol:
sve sto je odrzavalo vise nije,to je nama dvojici sad glavna muka koji mirise:lol:
 
Početnik
CoL3 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Jesam ja i predobar je,doduse ja sma koristio vaniliju ali vjeruj dugo se zadrzava miris i svjezina.Neces se pokajati. :cool:

koristis li i dalje:lol::lol:
sve sto je odrzavalo vise nije,to je nama dvojici sad glavna muka koji mirise:lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
hahah ma ja kupio brate one u bocicama 2 ili 3 zadnja puta i 2 dana mirisalo i izbacio iz auta nedaju znakove zivota pa kontam ovi parfem u spreju uzeti ;)
 
Član
Evo moja iskustva... Neko napisa da je moguće da nakon par dana navikneš na jedan miris i onda ti se čini da ne miriše, a u stvari ne miriše samo tebi...
Moguće, ali ima razlike fakat koji miris koristiš....
Evo neke moje ocjene mirisa koje sam koristio više puta i više vrsta:

-Jelkice (sve žive vrste), miriše par dana i to je to...
-Ambi pur, obavezno dva, na maksimumu mogu biti do jedno mjesec dana, miris pa recimo neka sredina, uglavnom nije preslab, može proći (isto važi i za Air Wick).
-Konzerva, eh sad nisam siguran koje sam tačno koristio, ali nisam bio zadovoljan,
skroz slabo mirišu nakon par dana (možda nisam koristio ovog zeku pa ću probati)
-Alls, miriše kad se naprska možda dan-dva i to je to, ne pretherano dobar a i poskup.
-Staklene bočice nisam koristio.

Da rezimiramo

Po meni, najbolji ambi pur, ali je i poskup, međutim kad uporedimo mijenjanje recimo jelkica svakih sedam dana, to otprilike dođe na isto.

PS: probaću zeku pa ćemo vidjeti šta će se desiti...
 
Član
ja sam u nedjelju prao sjedista onim usisivacem na paru, dodao sam nekih primjesa u vodu, raznih mirisa i kojekakvih gluposti, necu sada nikakav miris ubacivati u auto,jednostavno nema potrebe, mirise pravo,,, ja prezadovoljan, kad izlapi ja cu opet, nije mi mrsko:cool::cool::cool:
 
Član
Ma znam ja neki govore privikao se na miris,al ja kolegu sjednem u autu kazem mu jel cujes sta kaze nisam, ima tura ovih u bocicama osjete se samo dan/dva,jbg tako je kako je, rekao sam probat sad ovi parfem, evo i sarajlic kaze da je odlican
 
Član
rijec je o nekom XX proizvodacu u konzervi unutra je gel .., aroma grozdje tako nesto, dobio ga kao gratis uz neki jeftini sprej za kokpit kupljen u bingu prije par mejseci oko 4km me izaslo to sve.., vec 4 sedmice mi je u autu i extra mirise a ostalo ga je josh pola...za razliku od ovog na slici koji za 10ak dana izgubi prvobitnu jacinu mirisa ( http://www.bhtuning.com/kako-odrzavate-svjezinu-auta-i-koji-miris-koristite-t-39298-12.html )

ovaj je u pitanju, jest da je japanski valdja nije radioaktivan :) al je stroj ako ko vidi ovaj brenda da ima da se prodaje neka mi javi da kupim odmah dva komada nek ima za rezervu

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-My-Shaldan-Apple-Japanese-Air-Freshener-/400227987602?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item5d2f727092 ovaj proizvodjac
 
Član
neki dan operem kola u praoni na sickom i oni su koristili neki miris, koji su pospricali po tepihu i sjedistu. lijep svjez miris, ne tipican vocni, cvijetni. i jos uvijek mi mirise u autu. nisam skuzila sta je
 
Član
RCat je napisao(la):
neki dan operem kola u praoni na sickom i oni su koristili neki miris, koji su pospricali po tepihu i sjedistu. lijep svjez miris, ne tipican vocni, cvijetni. i jos uvijek mi mirise u autu. nisam skuzila sta je

Alls - Dita najvjerovatnije ;)
 
Top