Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa nije mu ni sada kasno. Neka natovari motor i idemo do co'eka da mu ga vratimo, jer nije odrzao rijec i jer je motor u qrcu...
 
Član
g0go je napisao(la):
pa nije mu ni sada kasno. Neka natovari motor i idemo do co'eka da mu ga vratimo, jer nije odrzao rijec i jer je motor u qrcu...

nece covjek da vrati pare,,slao sam poruku,da je covjek vratio bi pare;)

GreenDevil je napisao(la):
e jesi baksuz:icon_sad:

mogo si taj svoj motor sredit generalno i jos bi ti mozda i ostalo para

to si upravu,,al znas kad covjek hoce vise hp :lol:
 
Član
shurda je napisao(la):
g0go je napisao(la):
pa nije mu ni sada kasno. Neka natovari motor i idemo do co'eka da mu ga vratimo, jer nije odrzao rijec i jer je motor u qrcu...

nece covjek da vrati pare,,slao sam poruku,da je covjek vratio bi pare;)

GreenDevil je napisao(la):
e jesi baksuz:icon_sad:

mogo si taj svoj motor sredit generalno i jos bi ti mozda i ostalo para

to si upravu,,al znas kad covjek hoce vise hp :lol:



Stari zao mi je bas,dobro te guznuo,i pise na bloku koji je motor i nakon sto si mu objasnio ono sto zna a to je da motor nije LET nego XE (i to sprzenih klipova) on nece da vrati pare.Ja takvima kad me zajebu a imam slicnih iskustava kao ti hladno kazem jednu izreku.Dabogda sve pare sto je dobio na lijekove duplo potrosio kad tad,ima jedan konj sto mu i sad to zelim od srca :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
shurda je napisao(la):
g0go je napisao(la):
pa nije mu ni sada kasno. Neka natovari motor i idemo do co'eka da mu ga vratimo, jer nije odrzao rijec i jer je motor u qrcu...

nece covjek da vrati pare,,slao sam poruku,da je covjek vratio bi pare;)

GreenDevil je napisao(la):
e jesi baksuz:icon_sad:

mogo si taj svoj motor sredit generalno i jos bi ti mozda i ostalo para

to si upravu,,al znas kad covjek hoce vise hp :lol:



Stari zao mi je bas,dobro te guznuo,i pise na bloku koji je motor i nakon sto si mu objasnio ono sto zna a to je da motor nije LET nego XE (i to sprzenih klipova) on nece da vrati pare.Ja takvima kad me zajebu a imam slicnih iskustava kao ti hladno kazem jednu izreku.Dabogda sve pare sto je dobio na lijekove duplo potrosio kad tad,ima jedan konj sto mu i sad to zelim od srca :icon_biggrin:





to sam i sam mislio reci,,al haj sve necu dok nevidim mozda ce se covjek povuci pa vratit pare,,ja mu rek'o eto ti nek ti ostane 150km mojih daj mi vrati 700km ja tebi motor,,nece ni tako,,al ima boga ba ;)
 
Član
Druže,baš mi je žao,nego natovari motor,ja ću prvi otići s tobom dole,ko ga jebe,ako ćemo se biti,biti ćemo se,ako ćemo biti bijeni,biti ćemo :D.Nisu to male pare da tek tako pređeš preko toga.
 
Član
wade_ je napisao(la):
Druže,baš mi je žao,nego natovari motor,ja ću prvi otići s tobom dole,ko ga je*e,ako ćemo se biti,biti ćemo se,ako ćemo biti bijeni,biti ćemo :D.Nisu to male pare da tek tako pređeš preko toga.

ma znam da nisu al necu ja nikog osakatit,,da ej bio u onom trenutku zakl'o bi ga ovako sam ohladio glavu tako da mi je ovo lekcija za dalje;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
joj sranja... Ja bi to natovario i vratio covjeku:icon_mad: Nisu male pare. Ni para ni motora:icon_mad:

al moram to u firmin kombi natovarit moram šefa opet zamolit i ako covjek neprihvati da vrati valja mi ga opet vratit odozdo.,al znaci vracam mu motor i ostavljam mu 150km cistih ,,i opet nece
 
Nista ne ostavljaj ni marke nego utovari fino i na vrata , na prag mu ostavi motor i reci da ces mu iscupat taj iz calibre ne vratili pare , znaci gdje to ima pokvaren ti motor proda jos i druge oznake tj skroz drugi motor i nece jos da vrati pare , ima raje iz njegove okoline skupite se i na vrata nema neda
 
Član
Ja ti kazem, ja sam za toga da dodjes do Mostara i idemo drito njemu gore na vrata... Ja cu za to vrijeme probati calibru i sakriti je dok ne vrati pare za motor... i ne samo da ce vratiti tih 850, nego ima da ti plati i putne troskove koje si zbog njegove lazi dobio... Imam ja par likova iz drustva koji ce sigurno htijeti pomoci, tako da ne trebas da brines, imas ledja, a i pare ces imati, ili stvarno LETA, ali iz calibre...
 
Jest' pravedna al' ne mozes otic covjeku na vrata i prebit ga na mrtvo ime. .Dobro znam kako je biti izlevacen,skoro me lik zguzio za jebenih 20 km i glup je osjecaj,bukvalno nepravedno. .
Shurda,druze,meni je tebe neopisivo zao jer si poslije toliko zeljenja napokon uzei GSIa i sad ovog LETa uzeo vjerujem da bi ostvario svoj san,al ovo nek ti bude jedna dobra lekcija za ubuduce.
Gogo,nemam ja nista protiv tebe,daleko bilo al' ako mu je dao pare a ovaj njemu motor,prica zavrsena,gotovo. Shurda se zaletio,nije ni pogledo sta kupuje ovaj to iskoristio i gotovo sad. Ne mozes sad masakrirat covjeka sto ga je zajebo. .Mozda je i njemu tako doso pa je bilo samo da ode. .Moj ti je savjet da se sad poklopis usima,cutis,pokusas ga preprodat' ne bi li vratio bar malo para i da naucis lekciju za ubuduce. Cetvero ociju!
 
Prijatelju slagao te momacki,, kao sto su ti vec savjetovali,,
ako treba zaprijeti ali trazi da ti se vrati novac, ne nalazi niko hiljadu na
putu da bi tek tako presao preko toga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top