Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI FAN je napisao(la):
Let :cool: svaka cast .

hvala druze:cool:

GreenDevil je napisao(la):
nakanio se ti da oboris onog Passata :lol::lol:
svaka cast kad se upustas u to na ovoj ebenoj krizi;)

na kojeg pasata mislis,,da nije onaj sa ciljuga v6:icon_question:
pa eto izletilo mi ovo povoljno i nisam mogao odolit,,nadam se da ce motor izdrzati bar 2 godine da se nemora generalka radit:icon_biggrin:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Gdje nadje tu motorcinu , 205ks je u pitanju :D obozavam taj motor kako ima prostora za tuning to je drama

dole u hercegovini tacniej ljubuski..204 ako cemo preciznije:icon_biggrin:
oo znam da ima,, dosta sam citao tema po forumima a i klipova se nagledao.:icon_biggrin::123:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Jel to onaj sto se na piku dugo prodavao?

jeste,,sad u kakvom je stanju nezz,,okretao sam motor onako kljucem jbg,,nazalost daleko pa nisam mogao majstora povest,,to sam imao usput terenski poso pa utovario u firmin kombi i dovezao kuci,,mozda sam napravio gresku sto ni sam neznam da li ce motor da radi bez problema,,i ako nebude radio,nasao sam majstora sto se malo vise razumije u turbake pa cemo vidit kako i sta dok otpocnu radovi,i dok se izvucem iz krize,,bila mi i registracija prije 10 dana tako da sam ostao na nuli:icon_sad:
 
Ajde samo lagano , ja se nadam da je motor ok , dugo ga je prodavao i ja sam se premisljao da ga uzmem al nesto mi bilo suhveli da niko ne kupuje tako dugo tako rijedak motor
 
Član
Samo da pitam,znam da si imao problema sa tvojim XE i da nije radio kako treba,sta bi sa njim,jesi li ga uspio imalo dotjerati u red ?
 
Član
OOO Šuriloviću ponovilo se :cool::cool: Svaka čast.

Šta je sa trenutnim motorom, jesil dogovorio šta sa Nerminom?

Sretno u radovima;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ajde samo lagano , ja se nadam da je motor ok , dugo ga je prodavao i ja sam se premisljao da ga uzmem al nesto mi bilo suhveli da niko ne kupuje tako dugo tako rijedak motor

i ja se nadam pa vidicemo hoce li zapuhati turbak u kadji:icon_biggrin:

GTI FAN je napisao(la):
Samo da pitam,znam da si imao problema sa tvojim XE i da nije radio kako treba,sta bi sa njim,jesi li ga uspio imalo dotjerati u red ?

varirao je,,nekad odbro nekad lose,,trokirao mi je na visokim obrtajima,,sad mi se ponekad i ugasi,,zato sam bio odlucio il njega popravit ili uzeti turbaka,,isapde ova druga investicija koja ce me dokrajcit sa parama,,al cejf je cejf jbg;)
 
Član
Buraz, kao prvo, svakati cast! Sto se tice toga motora nema se sta reci nego VRH! Ja znam da se motor prodavao jer ga co'ek nije imao u sta staviti, a i imao je vec jednoga turbaka, posto sam ga i ja htio uzimati, ali izletili neki ne planirani troskovi. Sretno sa projektom i moj savjet ti je da ne vozis svakakvim hablecinama da ti to rade, nego nadji nekoga da valja i nikakve brige neces imati.

Vozdrica!
 
Član
eldin84 je napisao(la):
OOO Šuriloviću ponovilo se :cool::cool: Svaka čast.

Šta je sa trenutnim motorom, jesil dogovorio šta sa Nerminom?

Sretno u radovima;)

oo hvala druze,,
nisam nista dogovorio jer pola dijelova moram sa ovog motora skidat da bi sastavio turbaka,,poluosovine,mjenjac,alnaser,alternator neke sarafe i td ima jos nekih sitinica;) tako da ce kod mene ostat rascupan 2.0 16v:icon_biggrin:

g0go je napisao(la):
Buraz, kao prvo, svakati cast! Sto se tice toga motora nema se sta reci nego VRH! Ja znam da se motor prodavao jer ga co'ek nije imao u sta staviti, a i imao je vec jednoga turbaka, posto sam ga i ja htio uzimati, ali izletili neki ne planirani troskovi. Sretno sa projektom i moj savjet ti je da ne vozis svakakvim hablecinama da ti to rade, nego nadji nekoga da valja i nikakve brige neces imati.

Vozdrica!

hvala druzee;)
ima vec jednu calibru crnu turbo..zoran se zove,pa nasao sam majstora za turbake,,ugradjivao je dosta turbo motora i cuo sam da je dobar majstor.uglvnom vidicu kad otpocnu radovi jer vec sam se zaduzio skrozzz,,bila i registracija prije 10 dana tako da cu morati jos pricekat nazalost:icon_biggrin:
 
Ja mislim da je to motor iz mog bivseg kaddeta,koji je neslavno zavrsio....
I bez uvrede ako je to taj motor onda nije originalni c20let nego c20xe sa tokarenim klipovima...
Pogledaj oznaku na bloku sta pise...
2vc9ai1.jpg

1joq3l.jpg

35kj437.jpg

2qvzgww.jpg

332s1ty.jpg


Ibila mu je sjebana instalacija pojeo je moj pas,pa sam ja to poslije jedva pospajao:D
 
Član
Ma brate, samo polako, nemoj se samo zaljecati i u jos veca govna uvaliti da ga onda moras prodati. Smiri sada, povracaj to malo duga i onda lagano u radove ;). Ta imas jos dosta vremena na raspolaganju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top