jetta mk2

jetta mk2

Član
trudim s kolko finasije dozvole, spojler je vrh jos kad na semaforu ljudi vide pogube se:) oko tapacirunga do sad us 5 puta ljeplejni i sve svaku put bolje ispaden nadam se da ce na kraju ispast bolje ovo sad je sa laznim stepom samo ljepljeno preko tapacirunga ljepilom za obucu tako tesko da ce se ikad odljepit mozda sam trebo i dole ic sa crtom ovog smedjeg al nije tesko posle isparavit evo slika brzinska kako izgled ima jos sutra posla, jos kad tabla bude od ovog smedjeg dosta ce bolje izgledat

bice bolji slika kad se sve zavrsi
 
BHT Ovisnik
svaka cast na trudu,samo malo sto kazu da je bolje utegnut da nema napuhano nigdje, i ziv bio ako mozes naci klasicne crne mrezice sto pokriju cijel zvucnik da se ljepse uklopi, da izgleda pogatije i originalnije u vratima
 
Član
tapaciruznzi zavrseni dobro ispalo ove neravnine kad budem drugi put radio uzecu odljepit i poravnat tapacirubg al za sad meni dobro izgleda

uzete neove zastite od sunca sa svjetlom pored ogledala pa ce se prepravit da pase na jettu i usput tapacirat posto se krov radi ponovo.
onda posto sam davno odlucio da pravim westy front farovi kupljeni sledece ide maska da se napravi odprilike kolko bude moglo ko orginal i onda kod Lige idu farovi da se ugrade projektori, odprilike na ljeto bi trebalo bit na autu westy front


nabavljena plastika za haubu ko sa slike

tako odprilike kad se sve zavrsi jetta treba bit ko sa slike
nabavljen tepih crni za gepek posto nije bilo samo neke spuzve sad ide kutija da se sredi i jos par detalja

zbog posla prljav gepek:(
onda maglenle jos jedne uzete sa zutom foliom, trenutno zmigavci u maglenkama ali kada budem sve radio idu ili u farove ili u masku a maglenke spajaju

od istog momak nabavljen gti nastavci u losem stanju trenutno se sredjuju i idu na jettu

i za kraj uzete felge od clana omo



sad razmislja u koju boju do sad najvise mi se svidja u zlatnu neku boju vidicemo jos.sad se auto vozi majstoru kocnice komplet ulje i filteri pa onda sakupit pare za gume ;)
 
Član
znaci skinute sa honde..lijepe felgice bas me zanima sa ovom bojom kako ce ici..ali najbolja opcija zlatne ili grafitna...jedva cekam ovaj front na jetti..:)
 
Član
juce kupljene + farovi usput kupljeni, najvjerovatniej zlatna ide

ovako mi se svidlo pa sam trudio se da nadjem slicne felge
 
Član
sutra se ide vidit za boju koja ce ic bice neka peverzna, izmjenicu cepove jer ovi ne idu uz auto nikako
 
Član
hvala juce kod majstor akomplet kocnice odradjene u ponedeljak ide nastavak da se radi pa ce bit slika pa na red dolaze felge
 
Član
hvala na komentarima ,trudim se da sredim kolko finasije dozvole sad se zavrsavaju rore pa idu felge i farovi posle bice ubrzo slika novi
 
Top