Jeste li spremni za pocetak kraja?

Jeste li spremni za pocetak kraja?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mala uvertira i napomena.Nekoliko zanimljivih podataka (slucajnosti?) izvednih iz nekih italijanskih foruma


1)New York City ima 11 slova;
2)Afghanistan ima 11 slova;
3) Ramsin Yuseb (terorista koji je jos 1993 prijetio da ce srusit Twin Towers);
4) George W Bush ima 11 slova;
Sve slucajnosti,moguce.Ali sad postaje zanimljivije:
1)New York je drzava broj 11;
2)Prvi avion koji se srusio na T.towers je bio LET 11;
3)Let 11 je imao 92 putnika.9+2=11;
4)I let 77 se srusio na T.Towers,nosio je 65 putnika.6+5=11;
5)Tragedija se desila 11 septembra,tj.9/11.9+1+1=11;
6)taj datum se podudara sa tel.brojem za hitne slucajeve u SAD-u,911.9+1+1=11.
Ciste slucajnosti?Nastavite citati.
1)Krajnji broj zrtava u avionima je bio 254.2+5+4=11.
2)11 septembar je 254-ti dan kalendara.Opet 2+5+4=11.
3)Eksplozije u Madridu su se desile 3/11/2004.3+1+1+2+4=11.
4)Tragedija u Madridu se desila 911 dana poslije incidenta u New Yorku.9+1+1=11;
Sad stvar postaje poprilicno misteriozna.
Jedan od najpoznatijih simbola Amerike,poslije zastave Stars&Stripes,je Orao.
Sljedeca strofa je izvedena iz Kur'ana,svete knjige Islama.
"Jer je zapisano,da ce sin Arabije probuditi strasnog Orla.Sila Orla ce se cuti u svim Allahovim zemljama,dok ce neki ljudi drhtati od ocaja,iako ce se na kraju veseliti.Jer ce sila Orla ocistiti Allahove zemlje,i bice mir"
Ovo je strofa 9.11 u Kur'anu.
Kamen prvenac Pentagona postavljen je 11 septembra 1941.I posljednja slucajnost,izmedju tog tragicnog 11 septembra 2001 i sada "aktuelne" 2012g. je 11 godina...
Govor George Bush-a seniora 11/9/1990,tacno 11 godina prije rusenja WTC-a.
http://www.youtube.com/watch?v=YdyWs367iLQ
Pogodite o cemu prica?
Zasto broj 11?Koja je simbolika iza tog broja?Ako neko zna neka kaze,ako ne onda cu ja objasnit.
 
Član
oki sve, al za kur an nisam bas siguran, procitao sam vise puta, al se nesjecam ovog ajeta,.... mada zanimljivo.... ;)
 
Član
Da se ne odnosi možda na ovog orla?

images
 
Član
ma moguce, samo je vjerovatnije drugacije napisano, treba malo poznavati vise tematiku, odnosno tefsir kur an-a, zbog toga kazem nisam bas siguran...
 
Ma gluposti same..Svi mi znamo da ce kraj jednog dana doci..Ovako ili onako..

Uzivajte u zivotu, imat ce te puno vremena biti mrtvi..
 
Član
ne vuce mi ninasto , umene se komsinica udala 11.1.2006 - 1+1+1+2+6=11 :icon_eek::icon_eek: to navlace neke glavesine kao trebale bi svinje dvotonke padat s neba da mogu napravit kakvo sranje :icon_smile:
 
evo vam drugari pa pogledajte ako vec niste ima i na netu za skinuti tezina ovog videa je 4Gb i nesto dobro provedeno vrijeme i nece vam biti uzalud sve ce vam biti jasno barem onima sto vjeruju u Boga bilo to kroz Kur'an bibliju ili druga vjerovanja
p.s ovaj video tj. dokumentarac nisu napravili neki fanatici odredjene vjere vec grupa studenata pa evo izvolte objasnjenje
http://www.youtube.com/watch?v=WChbBaCkdfk
ima 40 dijelova
 
Sad ispade da su napade 11.9. izvrsili neki nevjerovatno inteligentni ljudi koji su u svemu htjeli da traze simboliku , a ne gomila ispranih mozgova ala Mevlid , ekstremisti s kojima mozes upravljati ko sa igrackama , samo im reci da ce ici u Dzennet poslije toga....
 
Ma sve je to maslo Amerike i Amerikanaca..Nista se ne desava slucajno..Sve to ljudi smisle, reziraju i igraju po tome..Afganistan, Irak, Libija, sada ce i Iran zaplatiti.. I mi smo zaplatili..Ispostavit ce se i ispostavlja se zasto..
 
Vernese,masoni su opsjednuti brojkama i proporcijama,u tome je stos.Nista nije prepusteno slucaju,a samo jos budala vjeruje u pricicu o islamskim ekstremistima koji ruse Worl Trade Center u Allahovo ime.

Na ovaj sam orao mislio.
Ajd ako moze bez sarkasticnih komentara,da ne odemo totalno u OT,i da nam Roki po obicaju ne rokne katanac :)
11 godina je orbita sunca.
11/9/1990 i 11/9/2001 je bila maksimalna solarna aktivnost tokom ciklusa (najveci broj suncevih pjega).
Sjecate li se Horusa (Ra),egipatskog boga sunca,Oko koje sve vidi?


Slucajnost?
Starija od egipatske civilizacije je babilonska.U Bibliji pise (Genesis 11,1-9-opet slucajnost?) kako je babilonski kralj Nimrod uzdigo kulu do neba,da bi prkosio Gospodaru.U to vrijeme ljudi su zivjeli svi u jednom gradu i pricali jednim jezikom,te ih je Gospodar kaznio i razbaco na 4 strane svijeta.U starom babilonu imate shemu svetog trojstva (Nimrod-Semiramis-Tammuz),potpuno isto u Egiptu (Osiris-Isis-Horus),i cak kod Maya ( Itzamná-Ixchel-Kinich Ahau).
Cudno je kako 3 civilizacije,tako daleko i vremenski i prostorno jedna od druge,imaju iste principe vjerovanja.
Babilonci su vjerovali,da ce njihova civilizacija ponovo procvjetat i da ce svi ljudi svijeta ponovo pricat istim jezikom (engleski),biti u jednom gradu (internet).
Ovo je slika Babilonske kule (koja ima centralnu ulogu u toj kulturi):

A ovo je slika zgrade evropskog parlamenta u Briselu:

Meni poprilicno liche.
Babilonci su vjerovali,da ce njihova civilizacija ponovo procvjetat i da ce svi ljudi svijeta ponovo pricat istim jezikom (engleski),biti u jednom gradu (internet),i da ce kula ponovo biti sagradjena.

U nastavku,nesto Masonima.
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ja sam ovo gledao ;) nakon toga dosta bit ce vam jasno sta se zapravo zeli i sta iluminatima prestavlja broj 11

jedno pitanje...
moze li mi neko reci,ko su,tj sta su iluminati,cuo sam par puta taj izraz ali ne shvatam sta su,to neka sekta ili?? koja su njihova uvjerenja?


btw,Prince,zanimljiva tema,nastavi molim te ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top